Вродить вдвічі більше – 100%: підгодуйте цим малину і ягоди зʼявляться прямо на ваших очах

Підживлення малини є ключовою процедурою при вирощуванні цієї рослини, адже без неї важко отримати смачні й великі ягоди - які добрива використовувати?

Підживлення малини – це важливий етап у процесі її вирощування, якщо ви націлені на позитивний результат. Через кілька днів весна, тож саме час надати рослинам правильне харчування, щоб вони активно росли, а в майбутньому вродили ого-го. Тож перш за все потрібно обрати правильні добрива, які містять всі необхідні поживні речовини для росту культури.

Для весняного підживлення слід використовувати азотні добрива, адже вони підтримують ріст молодих пагонів і листя. Не менш важливими є фосфор і калій, які формують кореневу систему та сприяють збільшенню кількості плодів. Важливо також надати рослині і магній, залізо, бор.

Садівники розсекретили, чим підживити малину, щоб вродила вдвічі більше
Садівники розсекретили, чим підживити малину, щоб вродила вдвічі більше

Так як для весняного підживлення підходять мінеральні добрива з вмістом азоту, то ідеальним варіантом буде аміачна селітра, сечовина або азофоска, вони швидко засвоюються рослинами. Багатокомпонентні добрива, які містять фосфор і калій є ідеальним варіантом.

Органічні добрива – закомпостований гній, є джерелом природних поживних речовин для рослин. Гній повинен бути перепрілим. Компост є джерелом мінеральних речовин і гумусу, які також покращують структуру ґрунту. Гноївка надає всі необхідні мікроелементи рослинам для правильного росту.

Садівники розсекретили, чим підживити малину, щоб вродила вдвічі більше
Садівники розсекретили, чим підживити малину, щоб вродила вдвічі більше

Перед тим як застосувати добрива, потрібно знати правильну дозу, адже надмірна кількість може призвести до негативних наслідків – пожовтіння листя, наприклад. Добрива потрібно розподіляти рівномірно навколо культури, важливо уникати безпосереднього контакту з пагонами, щоб не було опіків. Як тільки ви підживете малину, необхідно буде добрива перемішати з ґрунтом і рясно полити.

Ця процедура потребує багато вашої уваги, тому слід поставитись до цього завдання з великою обережністю, щоб в подальшому смакувати величезними солодкими ягодами, а не залишитись ні з чим.

Схожі статті

Яблуні будуть ломитися від кількості плодів: садівник зі стажем розкрив 4 секрети врожайності

Щоб яблуня давала розкішний врожай, необхідно оточити її любов'ю та увагою. В нашому матеріалі розповідаємо, як отримати великі та соковиті плоди, які не будуть падати з гілок раніше, ніж треба.

Чим підживити півонії, щоб цвіли як у казці: секрет із зошита моєї бабусі – не здогадаєтеся

Півонії не пробачають неправильних кроків по відношенню до себе, і можуть залишити вас без пишного цвітіння на цілий сезон. Тому підживлювати їх треба правильно.

Ці 5 дерев ні в якому разі не можна чіпати навесні: дачники припускаються фатальної помилки

Здається, немає нічого такого в тому, аби обрізати свої дерева навесні. Однак є 5 представників фруктових культур, які не терплять весняної обрізки.

Чому зола стає все більш популярною серед садівників? 3 ефективні прийоми з її використанням

Не завжди варто звертатися до садових магазинів, аби придбати необхідні засоби для городу. Інколи найкращий вибір знаходиться прямо у нас під носом.

Що важливо для лохини навесні, щоб були крупні та солодкі ягоди: це слід зробити вже у березні

Весняна обрізка лохини впливає на весь подальший урожай. А тому, своєчасна та правильно виконана обрізка забезпечить рясне плодоносіння, солодкі ягоди та здорові кущі!

Сприятливі дні для посадки цибулі в 2025 році: оберіть свою ідеальну дату для великого врожаю

Якість врожаю цибулі залежить від багатьох факторів. Мають значення і терміни посадки культури навесні. "Сенсація» назве сприятливі дати навесні 2025 року, коли можна саджати цибулю в ґрунт.