Вирощування помідорів включає в себе ряд важливих процедур, наприклад, підготовка ґрунту, адже від цього залежить наскільки багатим і гарним буде врожай томатів.
Першим кроком городники рекомендують вносити органічні і мінеральні добрива в лунку перед посадкою. Перегній та компост збагачують ґрунт корисними мікроелементами та покращують його структуру. Деревна зола також відноситься до цієї категорії, вона є джерелом калію і фосфору, яких потребують помідори.

Під час посадки помідорів важливо також вдаватись до природних засобів, таких як цибулиння, воно відлякує шкідників, а також підвищує імунітет рослин. Яєчна шкаралупа теж має високий вміст кальцію, тож запобігає появі вершинної гнилі, яке є досить розповсюдженим захворюванням помідорів.
Не слід забувати і про додавання суперфосфату. Це добриво стимулює ріст культури і здатне підвищити врожайність томатів. Так як цим овочам слід надати якісний ґрунт – пухкий, родючий та з гарною повітропроникністю, тому слід бути обережними та уникати надмірного додавання хімічних добрив. Для покращення дренажу рекомендується додавати до лунки торф або пісок. Ця культура любить тепло и вологу – прийміть це до уваги.

При пересадці помідорів, важливо уникати свіжого гною, адже він негативно впливає на кореневу систему, обпалює її та знижує плодоношення. Не варто використовувати і хлорвмісні добрива.
Вище ми зазначали про золу, але не слід використовувати її занадто багато, адже вона здатна змінити кислотність ґрунту, а ці зміни можуть негативно відобразитись на розвитку рослини. Не нехтуйте цими рекомендаціями, якщо націлені на гарний результат.