Жодних танців з бубнами: секундний посів редиски в ґрунт – сходи будуть міцні та рівномірні

Якщо ви плануєте вирощувати редиску на ділянці, то перш за все вам слід дізнатись, як правильно її садити, адже це запорука успішного врожаю. Розповідаємо.

Редиска є одним із ранніх овочів, який швидко росте та легко адаптується до холодної температури. Проте, щоб отримати високий врожай, потрібно не лише правильно доглядати за культурою, а й дотримуватись усіх правил посадки.

Зазвичай насіння редиски висівають в кінці березня або в середині квітня, коли температура ґрунту стабільно +5. Головна перевага редиски в тому, що вона здатна витримувати невеликі заморозки – до -5 °C.

Городники розповіли, як правильно висаджувати редиску в ґрунт
Городники розповіли, як правильно висаджувати редиску в ґрунт

Ґрунт для вирощування редиски повинен бути пухким і добре дренованим. Городники рекомендують висівати насіння на глибину до 2 сантиметрів, а між рослинами відстань повинна бути до 15 см, так їм буде достатньо місця для росту. Температура повітря від +15 градусів є ідеальною для швидкого проростання цієї рослини. Також редисці слід надавати регулярний полив, особливо коли посуха, вологість землі повинна бути близько 80%.

Окрім регулярного поливу, важливо розпушувати ґрунт, адже це допомагає утримувати вологу, запобігає появи бурʼянів, а також покращує аерацію кореневої системи. Поливати редиску краще зранку або пізно ввечері, коли не буде спеки. Якщо протягом весни майже не спостерігаються дощі, то полив краще здійснювати двічі на день.

Городники розповіли, як правильно висаджувати редиску в ґрунт
Городники розповіли, як правильно висаджувати редиску в ґрунт

На повне дозрівання цієї культури зазвичай йде до 20 днів після появи сходів, а сходи зʼявляються вже протягом 3-12 днів після посіву. Для пізньостиглих сортів редиски потрібно до 45 днів для дозрівання.

Тепер ще раз пройдемось по головних пунктах, які умови для рослини не підходять. Редиска не любить спеку, при температурі вище 20 градусів, вона може розвиватись не так, як треба. Потрібно дбати про полив культури, але щоб він був не надмірним. Якщо редиска знаходиться понад 12 годин на сонячному світлі, то це негативно відобразиться на її рості. Глибина посадки не повинна перевищувати 2 см. Свіжий гній не можна використовувати як добриво, якщо маєте на меті отримати великі та смачні коренеплоди.

Схожі статті

Розміром з виноград та солодша, ніж мед: 2 підживки, які збільшують врожай малини втричі

Після такого підживлення ягоди ростуть настільки рясно, що тільки встигай збирати, їсти та консервувати. Це добриво готується за лічені хвилини, не коштує ні копійки, а його ефективність вражає.

Урожай броколі буде багатшим, ніж на фермах: 3 цінних поради, які гарантують успіх

Броколі — рослина не вибаглива. Але ці 3 речі справді змінюють усе. Суцвіття великі, щільні й ростуть швидко. Ці поради вже перевірені багатьма городниками та працюють безвідмовно.

Газон у бетоні: геніальне рішення, яке дозволить зробити ваше подвір’я красивим і практичним

Газон чи бетонне подвір'я? Кожен варіант має свої переваги та недоліки. То чому б не взяти найкраще від обох? Газон у бетоні — це практичне рішення, яке стає все популярнішим.

Саджаю цей сорт картоплі, і спину не гну: ні нематоди не боїться, ні колорадського жука

Цей сорт картоплі завжди дивує господарів щедрими врожаями і стійкістю до розповсюджених шкідників – нематоди і колорадського жука. Чим приваблива картопля "Каменський" – розповідає "Сенсація".

Кабачкова біда: що робити, якщо врожай гниє із зав’язі? 2 методи швидкої допомоги овочам

Кабачки – популярний і простий у вирощуванні овоч. Буває так, що плоди починають жовтіти та розм'якшуватись прямо на грядці. Про головні причини та способи збереження врожаю розповідає "Сенсація".

Сусідка закопує це під деревом і збирає більше груш, ніж може з’їсти: цей 1 продукт – знахідка

Що зробити, аби отримати найрозкішніших урожай груш? Розповідаємо про неочевидний прийом, який варто повторити у себе вдома. Деталі в матеріалі.