Навесні шкідники можуть стати справжньою проблемою. Адже якраз у вегетаційний період багатьох рослин вони активно розмножуються і відповідно харчуються.
Наприкінці квітня настає пора боротися з мурахами, попелицею, жуками. А пізніше приєднуються гусінь, вовчок, тощо. Інколи боротьба з ними не завершується до кінця сезону. І хоча перемогу отримати не вдається, як мінімум виходить врятувати свій врожай.
З комахами на деревах все набагато складніше, адже вони не тільки харчуються листям та плодами, а ще й живуть під корою, де успішно зимують.
Городник розповів, чим обробити дерева від шкідників навесні

До питання знищення шкідників на ділянці необхідно підійти з усією відповідальністю, адже якщо ви дасте їм розплодитися, потім буде у 100 разів складніше.
Для кращого результату радимо Вам використовувати фунгіциди разом з інсектицидами, а також додавати прилипач. У якості інсектициду прекрасно підійде Атака. Він вже доволі ефективний проти колорадського жука.
Прилипач в свою чергу варто додати для того, аби дощі не змили результати вашої праці. Завдяки цьому інгредієнту вам не доведеться повторно обробляти дерева у випадку, якщо будуть рясні опади.
Окрім того, не забувайте про неймовірні якості вапна. До нього можете додати мідний купорос, і вийде непогано обробка для дерев, а головне — захист на місяці вперед.
Як правило вапно перемішується з глиною наполовину, або просто розводять його у воді. Далі проводиться побілка. Найкращий час для проведення цієї процедури — початок квітня. Втім, можна відтягнути і до початку травня.
Так чи інакше, досвідчені садівники намагаються закінчити з цією справою до Великодня. Уважність до шкідників на деревах як правило добре винагороджується, і протягом сезону серйозних проблем з ними не виникає. А вапно часто ефективне навіть проти гусені в серпні.