Розчиніть це у воді – і шкідники, які перезимували в корі, підуть: не залишиться жодного

Наближається весна, а тому зовсім скоро в саду прокинуться комахи, зокрема шкідники, які ховаються під корою ваших плодових дерев. Що з цим робити?

Навесні шкідники можуть стати справжньою проблемою. Адже якраз у вегетаційний період багатьох рослин вони активно розмножуються і відповідно харчуються.

Наприкінці квітня настає пора боротися з мурахами, попелицею, жуками. А пізніше приєднуються гусінь, вовчок, тощо. Інколи боротьба з ними не завершується до кінця сезону. І хоча перемогу отримати не вдається, як мінімум виходить врятувати свій врожай.

З комахами на деревах все набагато складніше, адже вони не тільки харчуються листям та плодами, а ще й живуть під корою, де успішно зимують.

Городник розповів, чим обробити дерева від шкідників навесні

Городники назвали причину, чому відшаровується кора на деревах - що робити
Городник розповів, чим обробити дерева від шкідників навесні

До питання знищення шкідників на ділянці необхідно підійти з усією відповідальністю, адже якщо ви дасте їм розплодитися, потім буде у 100 разів складніше.

Для кращого результату радимо Вам використовувати фунгіциди разом з інсектицидами, а також додавати прилипач. У якості інсектициду прекрасно підійде Атака. Він вже доволі ефективний проти колорадського жука.

Прилипач в свою чергу варто додати для того, аби дощі не змили результати вашої праці. Завдяки цьому інгредієнту вам не доведеться повторно обробляти дерева у випадку, якщо будуть рясні опади.

Окрім того, не забувайте про неймовірні якості вапна. До нього можете додати мідний купорос, і вийде непогано обробка для дерев, а головне — захист на місяці вперед.

Як правило вапно перемішується з глиною наполовину, або просто розводять його у воді. Далі проводиться побілка. Найкращий час для проведення цієї процедури — початок квітня. Втім, можна відтягнути і до початку травня.

Так чи інакше, досвідчені садівники намагаються закінчити з цією справою до Великодня. Уважність до шкідників на деревах як правило добре винагороджується, і протягом сезону серйозних проблем з ними не виникає. А вапно часто ефективне навіть проти гусені в серпні.

Схожі статті

Беру 200 г цього і шкідники на городі зникають назавжди: рецепт часникового розчину – це скарб

Часниковий розчин добре себе зарекомендував серед дачників, адже він легкий у приготуванні та "прибирає" шкідників з ділянки - як його приготувати і як застосовувати?

Ці різнокольорові квіти неймовірно прикрасять ваш сад: глоксинії існують всіх кольорів веселки

Годі садити в своєму городі та саду одноманітні квіти з року в рік! Ці сорти глоксиній та фрезій здатні зачарувати будь-кого, навіть вашу свекруху й сусідів!

6 безвідмовних прийомів, і смородина дасть рекордний урожай: ягід буде, як зірок на небі

Дотримуючись цих простих правил, ви зможете отримати шикарний урожай смородини, яка радуватиме вас своєю кількістю та смаком. Тепер, ваші кущі будуть дарувати ягоди, як небо зірок!

5 підживлень – і цвітуть все літо! Підгодовую троянди цією “підживкою” – аромат на весь сад

Щоб троянди тішили вас своїм цвітам все літо, слід правильно їх підживлювати навесні і влітку - така процедура передбачає 5 етапів. Що, коли та як потрібно робити?

Від 2 компонентів живцям користі більше, ніж від стимуляторів: пухнасте коріння буде одразу

Укорінення молодих живців – процедура, яка має певні нюанси. Щоб прискорити ріст клітин в рослинах садівники використовують натуральні стимулятори. Вони будуть альтернативою хімічним препаратам.

Вишня та черешня вродять як ніколи — 3 секрети ідеального добрива: від ягід відбою не буде

Отримати розкішний врожай ягід — мрія багатьох городників. Розповідаємо в нашому матеріалі, як зібрати багато черешні і вишні. Це дуже легко і швидко.