Редиска — це найперший овоч, який ми маємо можливість скуштувати навесні. Він з’являється вже на початку квітня, якщо мова йде про теплі регіони. І, звичайно, викликає багато захвату адже завжди хочеться чогось свіжого. Особливо після тривалої та холодної зими, коли у доступі або консервація, або тепличні овочі, які не відрізняються виразним смаком.
Але редиска може одразу попсувати нерви, так як проблеми у її вирощуванні виникають часто. Здається, настільки прості плоди, абсолютно не вимогливі і не примхливі, але викопати можна зовсім крихітний врожай.
Як виростити редиску у себе на ділянці

По-перше, важливо правильно підготувати насіння. Перед посадкою необхідно його замочити приблизно на 20 хвилин. Цього буде достатньо, щоб матеріал наситився вологою. У воду також можна додати препарат від грибкових захворювань, щоб уникнути загибелі насіння та забезпечити здоровʼя майбутнім рослинам.
Редиску висаджуємо на грядку на відстані 15 сантиметрів одне від одного. Ближче — погано відобразиться на розвитку редису, так як він буде конкурувати за мікроелементи. Розтягувати насіння також не варто, адже багато місця овочам не потрібно, і ви просто будете гаяти багато місця.
І поливати треба теплою водою. Перш за все тому, що редиска зростає як правило на початку або в середині весни, і в цей момент земля не прогріта. Це негативно впливає на розвиток рослин. Достатньо підігріти воду до 25 градусів і результат буде абсолютно приголомшливий.
Ба більше, для кращого результату бо також можете накрити редиску плівкою, завдяки чому буде утворений парниковий ефект, овочам буде тепло, і вони будуть швидко нарощувати масу.
Експериментуйте, доглядайте за своїми рослинами і головне — любіть, щоб вони вродили щедро.