Від здоров’я розсади залежить, який матеріал ви отримаєте для свого городу. Якщо паростки не вдалися, виросли слабкими і тонкими, то як правило на рясні врожаї сподіватися навіть не варто.
Тому обов’язково добре доглядаєте за посадковим матеріалом, так як від нього залежить майже все. А для того, щоб спростити собі задачу можна звернутися за допомогою до такої речі, як біогумус. Назва може лякати, але насправді працювати з ним неймовірно просто.
Як правильно вносити біогумус в розсаду

І так само є маса різних способів внесення його до паростків. Найпростіший — це додати його у сухому вигляді безпосередньо до рослин. Для цього необхідно внести його круговими рухами на глибину пів сантиметра, і на відстані приблизно сантиметр від кожного паростка.
Однак, гумус можна розбавити і поливати ним розсаду. Розбавляємо його у воді у пропорції 1 до 3. Доведеться залишити його на декілька днів, щоб він настоявся. І тоді можна сміливо працювати з розсадою.
Нагадуємо, щоб виростити розсаду також необхідно дотримуватися простих правил. Зокрема, обрати місце, де увесь день є сонячне світло. При цьому, необхідно, щоб не було температурних перепадів, а також важлива відсутність протягів.
Грунт перед використанням необхідно прожарити, для того, щоб виключити можливість зараження різними хворобами. Як альтернатива виступає придбання спеціального грунту у садових магазинах, який вже оброблений від грибкових захворювань.
Через декілька тижнів після появи сходів можна братися за загартовування розсади. Спершу відкриваємо її трохи, а потім збільшуємо час провітрювання поступово, аби уникнути сильного стресу для рослини.