Слимаки обійдуть город стороною: ефективний прийом проти небажаних гостей за 3 копійки

Слимаки – надокучливий шкідник, з яким хоча б раз стикався кожен городник. "Сенсація" розповість про найбільш дієвий спосіб, який допоможе прогнати небажаних гостей. Цей засіб коштує копійки.

З появою слимаків на городі стикаються багато городників. Звідки вони беруться та як із ними боротися  розповідає “Сенсація” у своєму матеріалі.

Слимаки належать до класу черевоногих молюсків і зовні схожий на равлика. Проте на їх спині не має будиночку. Частіше за все слимаки їдять фрукти, овочі, ягоди та інші городні культури. Ці шкідники обирають для себе ділянки,  на яких температура становить не нижче +17 градусів.

За своєю природою вони є гермафродитами, а свої яйця відкладають в ґрунт. Лише один слимак може відкладати до 40 яєць, а вже за 3 тижні з них з’являються нові і молоді шкідники.

Оскільки слимаки звикли ховатись в ґрунті – господарям ділянки доволі складно відслідкувати, звідки саме вони беруться. До того ж харчуватись вони вилазять в темні години доби, тому впродовж дня їх виявити складно.

Як прогнати слимаків з городу: експерти розповіли
Як прогнати слимаків з городу: експерти розповіли

До речі, на появу слимаків сильно впливають кліматичні умови. Зазвичай вони активізуються протягом теплого та вологого сезону або під час прохолодного та вологого літа. Виявити їх на городі можна в пластах землі так і під великим листям – у густій траві і компостній ямі.

Слимаки завдають шкоди городним та садовим культурам. Тому з ними треба вчасно боротися. Часто для цього городники використовують біологічні засоби. Наприклад, слимаки до смаку багатьом птахам. Тому власники городів часто розвішують на деревах у саду шпаківні і годівниці, наповнюючи їх хлібом і зерном.

На допомогу городникам приходять і їжаки. Спеціально для цих тваринок роблять курені з гілок, дошок або прутиків.

Дієвий спосіб проти слимаків на городі
Дієвий спосіб проти слимаків на городі

Також існують народні методи боротьби зі слимаками. І один із них – це звичайна кавова гуща. Коштуватиме вона копійки, а її різкий аромат відлякуватиме слимаків від культур, що ростуть на городі. Щоб захистити розсаду і дорослі рослини – навколо городини створюють бар’єр із кавових відходів. Слимаки не будуть його перетинати через нестерпний аромат.

Схожі статті

Що важливо для лохини навесні, щоб були крупні та солодкі ягоди: це слід зробити вже у березні

Весняна обрізка лохини впливає на весь подальший урожай. А тому, своєчасна та правильно виконана обрізка забезпечить рясне плодоносіння, солодкі ягоди та здорові кущі!

Сприятливі дні для посадки цибулі в 2025 році: оберіть свою ідеальну дату для великого врожаю

Якість врожаю цибулі залежить від багатьох факторів. Мають значення і терміни посадки культури навесні. "Сенсація» назве сприятливі дати навесні 2025 року, коли можна саджати цибулю в ґрунт.

Як перемогти фітофтороз? Помідори більше не злякають ні дощі, ні тумани – 2 дієвих методи

Для дачників і городників фітофтороз є справжнім випробуванням. Насамперед, на міцність своїх нервів! Але, є кілька методів, які можуть легко та просто вирішити навіть це питання!

Така обробка врятує аґрус від білого нальоту: обприскайте кущі з 15 по 31 березня цим розчином

Білий наліт на аґрусі – це ознака борошнистої роси, яка здатна повністю позбавити господарів ягідного врожаю. Щоб цього не сталось – обприскайте кущі з 15 по 31 березня ефективним розчином.

Красива, сонячна квітка: як правильно підготувати цибулини гладіолуса до посадки – інструкція

Ці нехитрі підготовчі процедури дозволять отримати красиві та здорові гладіолуси, які будуть радувати своїм яскравим цвітінням довгі та довгі роки.

Цей засіб – справжній “хижак” для павутинного кліща: огірки будуть плодоносити весь 2025-й

Павутинний кліщ - явище не з приємних, адже саме цей шкідник значно пошкоджує огірки, і в результаті дачники отримують зовсім не той врожай, на який розраховували - як їх прибрати з ділянки?