1 ефективний спосіб змусити полуницю плодоносити до холодів: дуже проста хитрість

Як правило звичайні сорти полуниці полуниці плодоносять раз на рік, хоча бруньки закладають двічі — навесні і восени. Як отримати другий врожай?

За умови хорошого підживлення та рясного поливу зазвичай полуниця дає хороші, великі та соковиті плоди. Рослина зовсім не вибаглива, якщо її не запускати.

Але якщо ви ставите за мету отримати крутий врожай, а також змусити плодоносити полуницю двічі за рік, можна трохи повозитися і отримати неперевершений результат.

Як змусити полуницю плодоносити до холодів

Садівники розповіли, як капронові колготи допоможуть при вирощуванні полуниці
Як змусити полуницю плодоносити до холодів

Експерти говорять про те, що полуниця хоча і закладає нові бруньки восени, не плодоносить тому, що температура опускається і біоритми рослини диктують їй засинати. Але можна провернути невеличкий трюк, щоб обвести навколо пальця природу.

Городники розповіли, чим підгодувати полуницю навесні
 Як змусити полуницю плодоносити до холодів

Після підживлення грядку мульчують чорним агроволокном або плівкою. Це зберігає тепло біля коріння і створює тепловий ефект, обманюючи рослину. Полуниця починає думати, що сезон не закінчився, і починає цвісти знову. Через 3-4 тижні після обробки з’являться нові квітконоси, а до вересня дозріють ягоди.

Нагадуємо, якщо ви хочете отримати якомога більше плодів, доведеться зрізати вусики, так як вони забирають у коріння багато сил та направляють усі ресурси рослини на формування діток.

Також не забувайте про необхідність пересадки кущики полуниці раз в декілька сезонів, так як з’являються нові кущики і вони починають конкурувати між собою за корисні речовини та вологу.

Агрономи розповіли, як та навіщо поливати окропом кущі полуниці
Як змусити полуницю плодоносити до холодів

А от найкращим вибором для підживлення полуниці буде нітроамофоска. Воно як правило продається у невеликих мішках, а так як дане добриво широко використовується для плодових дерев та овочів.

Також можна влаштувати для полуниці крапельний полив. Це буде найкращий варіант для ягоди, адже вона ніколи не буде пересихати, але і перезволожуватися.

Схожі статті

Якщо вчасно не провести обробку, вони знищать весь урожай: як захистити свій сад від грибків

Не варто чекати, доки саду з'являться перші ознаки грибків, краще провести профілактику плодових дерев наперед. Це збереже їм імунітет та врожай.

Капусті цей бур’ян потрібен як повітря: посадили 3 штуки біля грядки — жодного шкідника

Білокачанна капуста — ласий шматочок для багатьох шкідників, і часом ніякі препарати не допомагають у відлякуванні комах та молюсків. Тоді можна посадити бур'ян.

Встигніть посадити у березні: з цим насінням цвітної капусти вже в липні буде урожай – 3 сорти

Якщо хочете мати розкішний врожай цвітної капусти вже в липні цього року, зверніть свою увагу на сорти, які ми рекомендуємо в нашому матеріалі.

Борошниста роса на огірках та кабачках? Цей 1 простий спосіб врятує ваш врожай на раз-два

Борошниста роса є частим гостем на городі, а саме на овочах, яку прибрати не так вже легко, але існує один ефективний метод, який радять спробувати всі дачники - рекомендуємо і вам.

Коли з’явилися рожеві піки: півонії цвістимуть пишно і довго, якщо дати цю підживку

Півонія квітка наскільки розкішна, настільки і примхлива. Не догодити їй неймовірно легко, але якщо знати правильні добрива, все буде набагато простіше.

3 секретні прийоми, щоб лілії цвіли пишно та довго: сусіди очей не відведуть від цієї краси

Лілія вражає своєю красою і є невибагливою у догляді, тому ідеально підходить для вирощування в саду - що потрібно знати про цю квітку і що зробити, щоб вона пишно цвіла?