Можливо ви не любите груші у свіжому вигляді. Однак, з цих фруктів виходять дуже смачні компоти та лимонади, неймовірні пироги, а також закуски. Останнім часом особливу популярність отримують різні страви, в яких головний акцент ставиться на поєднання груші з сиром.
Це настільки цікавий смак, що його можна знайти в будь-яких ресторанах і навіть у якості начинки для піци.
Експерт розповів, як виростити високоврожайну грушу

Груші стали затребуваними у приготуванні солоних страв, а тому попит на них також зростає. У нашому матеріалі ми розповімо, як виростити це дерево вдома і отримати максимальний врожай.
Перш за все, необхідно обрати місце, де буде максимум сонця. Адже сонячні промені необхідні для того, щоб плоди солодкими. Не саджайте дерево в тіні. Окрім того, в землі має бути хороший дренаж. Це дерево не переносить застойних явищ. Подбайте про те, щоб грунт був пухким.
Також груша дуже чутлива до відхилень у показниках кислотності ґрунту. В ідеалі вони мають бути від 6 до 7. Дерево погано зростає як в кислому середовищі, так і в лужному. І запам’ятайте, що груша зав’язує плоди через перехресне запилення, а це означає, що їй потрібна сусідка. Для хорошого врожаю краще посадити груші різного сорту, і в такому випадку будете збирати найкращі плоди, — солодкі, соковиті та великі.
Грушу як і інші дерева необхідно захищати від грибкових захворювань та шкідників. Прекрасним варіантом буде обробка вапном, а також мідним купоросом. Це прекрасний захист, якого вистачає надовго. Так само дане дерево полюбляють мурахи, але з ними розмова коротка: борної кислоти буває більш ніж достатньо.
Хоча груша ненавидить застій води, поливати її все ж таки треба рясно, тому цим пунктом також намагайтеся не нехтувати.