Замість 1000 гривень на органіку і хімікати – копійчані інгредієнти: ось що треба зробити

Здається, що найправильнішим кроком буде придбати хороші добрива та інсектициди, обробити город і забути. Але насправді можна не витрачатися!

Якщо ділянка велика, це може стати справжнім викликом, адже доведеться добре витратитися. Але досвідчені городники прекрасно знають, як уникнути зайвих витрат і отримати найкращі врожаї, не виплачуючи за це шалені кошти.

У нашому матеріалі розповідаємо, як за справжні копійки зробити домашні добриво, яке буде нічим не гірше за магазинне.

Городники розповіли, чим замінити магазинні добрива

Городники розповіли, яке добриво буде ідеальним для солодкого болгарського перцю
Городники розповіли, чим замінити магазинні добрива

Адже як не крути, їхня головна сутність полягає в тому, що нам необхідно отримати велику кількість різних мікроелементів, які будуть допомагати рослинам розвиватися, що напряму впливатиме на їхнє здоров’я, стійкість та здатність вистояти перед шкідниками і хворобами.

Що для цього необхідно зробити? Для початку необхідно зібрати золу, лушпиння від цибулі, а також траву. Траву одразу заливаємо водою, і чекаємо, поки вона забродить. Якщо з’явилася піна, це прекрасний результат, і цю траву можна використовувати.

Дані інгредієнти — прекрасний вибір, так як вони будуть насичувати землю калієм, захищати рослини від шкідників та прискорюватиме ріст.

Усі інгредієнти необхідно перемішати між собою та поставити у тару, наприклад пластикову бочку, залити водою і залишити приблизно на 3 дні. Даний розчин необхідно обов’язково розбавляти перед поливом.

Вже через декілька тижнів ви побачите фантастичний результат, який буде перевершувати усі ваші очікування. При цьому, ви точно будете впевнені у тому, що ваші овочі та фрукти абсолютно натуральні, не містять ніяких зайвих домішок, і точно безпечні для здоров’я.

Також для підвищення родючості землі можна обробити її розчином харчової соди, так як здебільшого рослини обожнюють нейтральне, або трохи лужне середовище. Не буде зайвим внесення компосту, або коровʼяку, який також можна зробити, не витрачаючись.

Схожі статті

5 перевірених способів, як підвищити цукристість помідорів: вся “сіль” криється у поливі

Секрет солодких помідорів полягає у поєднанні поливу, наявності сонячного світла і ґрунту певної якості. Всі ці складові вимагають певних знань, уваги та старань від садівників.

З добрим урожаєм весь сезон: сорти найбільш “довгограючих” огірків – по відру за 3 дні

Сорти та гібриди огірків, які рано вступають у стадію плодоношення і дуже довго, до самих заморозків, радують городників своїм урожаєм. Вибирайте на власний смак.

На них варто звернути увагу: нові цікаві сорти томатів, які стали чемпіонами минулого сезону

Щороку в асортименті виробників насіння з'являється щось нове. Ці сорти можуть поповнити колекцію навіть найдосвідченіших городників, які встигли виростити не один вид помідорів.

Киньте насіння цих кавунів у теплиці – раніше за всіх зберете солодкий врожай: нюанс у сортах

Виростити кавуни у теплиці, на сьогодні, реальна справа. У цьому немає нічого складного, особливо, якщо попередньо знати, що і як потрібно робити.

Розкрито секрет поливу розсади: як не засушити і не втопити молоді паростки – всі тонкощі

Щоб виростити міцну та здорову розсаду, яка стане основою майбутнього врожаю, особлива увага приділяється поливу. Треба знати всі тонкощі, адже одна маленька помилка може все зіпсувати.

Ці 2 природні добрива – еліксир для овочів та зелені: розкішний врожай за справжні копійки

З цими природними добривами, ви не лише зекономите свої гроші, а й підживете овочі та зелень натуральними засобами. Тож, економія разом із натуральністю, є найвигіднішим варіантом!