Натуральний захисник для саду: чому чистотіл на “ура” справляється з попелицею та міллю

Для того, щоб у ваш сад не заглядали небажані гості, інколи достатньо просто посадити просто рослину, і всі питання будуть вирішені. Як з цим справляється чистотіл?

Напевно, не існує жодної людини, яка б у своєму житті не мала справи з даною рослиною. Вона зростала або у наших бабусь в саду, або біля нашої домівки, тощо. Даний представник царства флори доволі настирливий: він зростає навіть з-під фундаменту.

Експерт розповів, як чистотіл допоможе позбавитися від попелиці та молі

Експерт розповів, як чистотіл допоможе позбавитися від попелиці та молі

І так само не можна забути його гіркий запах та смак. Що вже казати про сік, який не змивається водою і залишається коричневим слідом на шкірі. Але всі прекрасно знають про його неймовірні властивості. Чистотіл широко використовуються в медицині, з нього робляться ліки, вдома він застосовується у спеціальних настійках, і навіть на городі від нього є користь, адже він відлякує комах.

Для приготування хорошого засобу від шкідників на городі чи в саду вам знадобиться зібрати увесь чистотіл, який у вас є. Це прекрасне рішення, адже ви отримуєте максимум користі від даного жителя своєї ділянки.

Вона 1 кілограм чистотіла нам знадобиться 2 з половиною літра води. Рослину необхідно добре подрібнити. А потім залити водою. Залишити цей розчин приблизно на 2-3 дні, після чого відфільтрувати. Залишки можна використати для компостної ями, сам розчин використовуємо для живлення ґрунту.

Вам необхідно буде використати пульверизатор, з якого доведеться оприскати землю. Також можна обробити рослини, але в такому випадку необхідно знизити концентрацію розчину, додавши води. Можна збільшити об’єм вдвічі.

Даний засіб ідеально підходить для боротьби з дротяником, капустяним метеликом, попелицею, міллю, земляною блішкою та листоверткою.

Також не забувайте, що зала являється прекрасним інсектицидом, особливо проявляє свою ефективність у боротьбі зі слимаками, які навіть і не думають рухатися до тих рослин, що захищені даним інгредієнтом.

Схожі статті

Киньте насіння цих кавунів у теплиці – раніше за всіх зберете солодкий врожай: нюанс у сортах

Виростити кавуни у теплиці, на сьогодні, реальна справа. У цьому немає нічого складного, особливо, якщо попередньо знати, що і як потрібно робити.

Розкрито секрет поливу розсади: як не засушити і не втопити молоді паростки – всі тонкощі

Щоб виростити міцну та здорову розсаду, яка стане основою майбутнього врожаю, особлива увага приділяється поливу. Треба знати всі тонкощі, адже одна маленька помилка може все зіпсувати.

Ці 2 природні добрива – еліксир для овочів та зелені: розкішний врожай за справжні копійки

З цими природними добривами, ви не лише зекономите свої гроші, а й підживете овочі та зелень натуральними засобами. Тож, економія разом із натуральністю, є найвигіднішим варіантом!

Більше ніяких гнилих плодів на яблуні: 700 г на 10 літрів – ефективний розчин проти моніліозу

Весняна обробка яблунь спеціальними розчинами допоможе вберегти врожай від моніліозу та інших захворювань. Рецепт одного із них пропонуємо до уваги читачам "Сенсації".

Якщо вчасно не провести обробку, вони знищать весь урожай: як захистити свій сад від грибків

Не варто чекати, доки саду з'являться перші ознаки грибків, краще провести профілактику плодових дерев наперед. Це збереже їм імунітет та врожай.

Капусті цей бур’ян потрібен як повітря: посадили 3 штуки біля грядки — жодного шкідника

Білокачанна капуста — ласий шматочок для багатьох шкідників, і часом ніякі препарати не допомагають у відлякуванні комах та молюсків. Тоді можна посадити бур'ян.