Новий рецепт приготування океанського хека: секрет криється у спеціальному соусі та засмажці

Печений хек завжди є чудовим варіантом для сімейної вечері чи святкового столу. Ця риба легка у приготуванні, а з новим соусом, вона здивує вас своїм багатством смаків і ароматів.

На сьогоднішній день риба хек є однією з найдоступніших риб в Україні. До того ж, бюджетною. Придбати її можна в будь-якому супермаркеті, й навіть, в маленьких магазинах, що розміщені найближче до наших будинків. Адже, ця риба шириться в Атлантичному та Тихому океанах, і до нас її завозять вже замороженою. Якщо ви хочете здивувати своїх близьких чимось новим, спробуйте приготувати хек з оригінальним смачним білим соусом і неймовірною засмажкою. Виходить не тільки ароматно, але й дуже соковито. Така рибка чудово поєднується з будь-яким гарніром, будь-то картопля, рис чи овочі.

Почнімо з підготовки риби. Хек потрібно ретельно вимити, очистити від луски та нутрощів, після чого нарізати на невеличкі шматочки. І ось тепер найцікавіша частина — маринування. Для соусу змішайте майонез, копчену паприку, сухий часник, спеціальну приправу до риби (продається в супермаркетах і на ринку), сметану, гірчицю в зернах та соєвий соус. Все це потрібно добре перемішати до однорідної консистенції і залити рибу. Як тільки риба буде в соусі, залиште її на кілька хвилин, щоб вона наситилася смаковими нотами спецій.

Кулінари пояснили, який соус здатен зробити з хека страву мішленівського рівня
Кулінари пояснили, який соус здатен зробити з хека страву мішленівського рівня

Поки риба маринується, можна приготувати засмажку. Для цього цибулю та моркву потрібно обсмажити до золотистого кольору. Це створить чудову основу для страви, додаючи їй додаткового аромату. Засмажку викладаємо на дно форми для запікання, зверху розміщуємо шматочки риби, а залишки соусу, що залишилися після маринування в мисці, заливаємо зверху. Все це потрібно накрити фольгою, щоб страва добре запікалася і залишалася соковитою.

Після цього ставимо форму в розігріту духовку і запікаємо страву протягом 30 хвилин при температурі в 190 градусів. Потім акуратно знімаємо фольгу і надаємо рибі можливість трішки пропектися ще кілька хвилин (хоча б, 5 хвилин). Це дозволить страві отримати апетитну золотисту скоринку. Готову рибу можна подавати як гарячою, так і холодною, і вона завжди буде неймовірно смачною та ароматною.

Схожі статті

Весняне підживлення чорної та червоної смородини: садівники назвали 2 відмінності

Весною чорна й червона смородина потребують різного підживлення. Те, що підходить одній, може не спрацювати для іншої. Садівники пояснили, у чому головна відмінність і як це впливає на врожай.

Якщо хочете, щоб орхідея зацвіла швидше, дотримуйтеся цих 4 правил: поради квітникарів

Іноді орхідея відмовляється цвісти через 1 дрібну помилку. Тому квітникарі радять дотримуватися 4 простих правил догляду за нею. Саме вони стимулюють швидке цвітіння навіть у слабких рослин.

У 2 рази більше врожаю без зайвого клопоту: цей сорт огірків зовсім не потребує догляду

Деякі огірки дають щедрий тільки якщо їм постійно приділяти багато уваги. Але кому хочеться проводити купу часу на городі? Тож краще обрати цей сорт, який може рости майже без догляду.

Без цього полуниця ніколи не буде солодкою: як прибрати кислий смак – це потрібно зробити зараз

Коли замість солодких та ароматних плодів полуниці виростають кислі та несмачні ягоди, значить їм не вистачає одного компонента. Які ще можуть бути причини та як все виправити?

Цей 1 нюанс вирішує все: фермери відповіли, чи видаляти першу квітку на баклажанах і перцях

Деякі городники зривають першу квітну з баклажанів та перців, інші — залишають її. Але є тільки один правильний варіант. І саме від цього залежить, чи отримаєте ви гарний врожай.

Ви думаєте, що броколі в нас не росте? Цей “живучий” сорт змінить вашу думку: встигніть у 2025

Сміливо пробуйте вирощувати цю живучу культуру вже у новому сезоні. Завдяки цьому сорту ви зміните своє уявлення про вирощування капусти та назавжди полюбите її.