Мрієте про рясний урожай аґрусу? Ось що йому потрібно після цвітіння – змішайте ці 2 продукти

Виростити у себе на городі великі та соковиті ягоди — це справжнє мистецтво, адже треба подбати, щоб в них був на додачу насичений смак. Розповідаємо, як підживити аґрус.

Дана рослина дуже чутлива до змін у ґрунті, і одразу дає знати про те, що їй не вистачає мікроелементів, нарощуючи ягоди з нейтральним смаком, або взагалі не дбаючи про те, щоб дати вам врожай.

А виростити якісні плоди варто хоча б тому, що ця ягода неймовірно смакує у свіжому вигляді, і не менш круто у різних консерваціях або в якості начинки.

Звичайно, також дуже важлива правильна обрізка. Якщо занедбати кущ, кожного року він буде давати плодів все менше і менше, поки взагалі не залишить вас без врожаю.

Що вже казати про хвороби, які загрожують кущу, якщо в нього густо ростуть гілки. Але в нашому матеріалі ми поговоримо саме про підживлення. Його також необхідно вносити з розумом.

Городники розповіли, як отримати рясний врожай аґрусу

Городники пояснили, чим удобрювати аґрус для отримання багатого урожаю
Городники розповіли, як отримати рясний врожай аґрусу

Якщо вашим кущам приблизно 5-7 років — це самий найкращий вік для того, аби вносити дане підживлення.

Ми орієнтуємося на період вже після цвітіння, і рекомендуємо Вам придбати “Борофоску” – добриво, що містить легкозасвоювані фосфор і калій.

На кожен кущ розраховуємо приблизно 2 столові ложки даного добрива у сухому вигляді. Ба більше, вам нічого не потрібно розводити. Достатньо внести його в землю та перемішати із грунтом. Як правильно це зробити?
Навколо куща роблять борозду, рівномірно розподіляють добрива, потім засипають землею і рясно поливають.

Добрива будуть довго зберігатися у землі і рівномірно розподілятися. Рослина в свою чергу візьме стільки, скільки їй потрібно. При цьому, концентрація добрива буде дуже хорошою, і більшої потреби у ньому рослина не відчує.

Також рекомендуємо вам не нехтувати обробкою фунгіцидами, адже на аґрусі важко помітити грибок, і тим не менш, він активно розмножується на його гілках. Сміливо внесіть дріжджі, золу та інші підживки для того, аби кущ краще розростався та тішив здоровим зовнішнім виглядом.

Схожі статті

Солодкі ягоди, а не розчарування: які питання слід задати продавцю при покупці саджанця черешні

Коли ви купуєте саджанець плодового дерева, це дуже схоже на лотерею. Щоб у рази збільшити свої шанси на успіх, обов'язково задайте продавцю ці 4 питання.

Слива перетворюється на цукерку, якщо поруч росте ця культура: 1 сусідка, а такий результат!

Слива недарма така популярна серед городників, адже являється непросто смачним фруктом, але й неймовірним доповненням для десертів та тортиків..

Весняне підживлення чорної та червоної смородини: садівники назвали 2 відмінності

Весною чорна й червона смородина потребують різного підживлення. Те, що підходить одній, може не спрацювати для іншої. Садівники пояснили, у чому головна відмінність і як це впливає на врожай.

Якщо хочете, щоб орхідея зацвіла швидше, дотримуйтеся цих 4 правил: поради квітникарів

Іноді орхідея відмовляється цвісти через 1 дрібну помилку. Тому квітникарі радять дотримуватися 4 простих правил догляду за нею. Саме вони стимулюють швидке цвітіння навіть у слабких рослин.

У 2 рази більше врожаю без зайвого клопоту: цей сорт огірків зовсім не потребує догляду

Деякі огірки дають щедрий тільки якщо їм постійно приділяти багато уваги. Але кому хочеться проводити купу часу на городі? Тож краще обрати цей сорт, який може рости майже без догляду.

Без цього полуниця ніколи не буде солодкою: як прибрати кислий смак – це потрібно зробити зараз

Коли замість солодких та ароматних плодів полуниці виростають кислі та несмачні ягоди, значить їм не вистачає одного компонента. Які ще можуть бути причини та як все виправити?