Перша підкормка – найважливіша: гортензія в 1 мить випустить потужні пагони та суцвіття

Гортензія потребує підживлення в кілька етапів, щоб розкішно цвісти все літо та наповнити весь сад своїм приємним ароматом - які добрива слід вносити вже навесні 2025?

Гортензія потребує підживлення, і для досвідчених квітникарів це не новина. Якщо ґрунт буде насичений необхідними поживними речовинами, то квіти будуть довго цвісти і радувати ваше око все літо. Тому, щоб рослина розвивалась як треба, потрібно дотримуватись всіх норм підживлення та обрати правильні види добрив, які посприяють цьому.

Весняне підживлення є найважливішим, його проводять після того, як рослина виходить з зимового спокою і зʼявляються перші зелені пагони. Ґрунт повинен прогрітись до 10 градусів тепла. У цей період гортензія потребує азотні добрива, фосфор та калій. Для цього підійдуть такі добрива, як сечовина, аміачна селітра та сульфат амонію.

Квітникарі розповіли, чим підживити гортензію навесні
Квітникарі розповіли, чим підживити гортензію навесні

Не варто забувати і про органічні підживлення: настій курячого посліду або коровʼяку. Рекомендується використовувати і мульчування, яке можна здійснювати за допомогою компосту, перегною. Товщина шару мульчі має бути до 7 см.

Друге підживлення проводиться в період бутонізації. У цей час рослина потребує багато фосфору та калію, а також трішки азоту. Квітникарі радять використовувати монофосфат калію або змішати суперфосфат із сульфатом калію. Азот варто застосовувати лише навесні, памʼятайте про це.

Квітникарі розповіли, чим підживити гортензію навесні
Квітникарі розповіли, чим підживити гортензію навесні

Третє підживлення під час цвітіння не є обовʼязковим. Проте, можна внести калій і фосфор. Четверта підгодівля проводиться в кінці літа або восени. Тут на допомогу приходять фосфорно-калійні добрива, як і у другому підживленні.

Найкраще гортензія розвиваєтся на слабокислих ґрунтах, тому не забувайте регулярно підкислювати землю навколо рослин. Обов’язково підживлюйте гортензію, адже це найважливіша процедура в процесі її догляду.

Схожі статті

Вони дійсно дають результат: 5 народних підживлень для саду та городу, які пройшли перевірку

Більшість народних добрив, які колись икористовували наші бабусі, виявилися абсолютно марними, але тільки не ці п'ять, які справді дають результат.

Коли варто сіяти буряк у квітні? Городники розповіли про 3 найважливіші фактори

Погода та стан ґрунту — дрібниці, на які не всі зважають. А потім дивуються, чому буряк не зійшов. Є 3 речі, про які варто подумати перед посадкою, щоб потім не кусати лікті.

Чорнобривці — не завжди користь: біля яких 2 рослин не варто саджати ці квіти?

Хоча чорнобривці вважаються природним щитом для городу, іноді вони шкодять. Особливо, якщо посадити біля певних культур. Садівники назвали рослини, поряд з якими такі квіти краще не вирощувати.

Солодкі ягоди, а не розчарування: які питання слід задати продавцю при покупці саджанця черешні

Коли ви купуєте саджанець плодового дерева, це дуже схоже на лотерею. Щоб у рази збільшити свої шанси на успіх, обов'язково задайте продавцю ці 4 питання.

Слива перетворюється на цукерку, якщо поруч росте ця культура: 1 сусідка, а такий результат!

Слива недарма така популярна серед городників, адже являється непросто смачним фруктом, але й неймовірним доповненням для десертів та тортиків..

Весняне підживлення чорної та червоної смородини: садівники назвали 2 відмінності

Весною чорна й червона смородина потребують різного підживлення. Те, що підходить одній, може не спрацювати для іншої. Садівники пояснили, у чому головна відмінність і як це впливає на врожай.