Гортензія потребує підживлення, і для досвідчених квітникарів це не новина. Якщо ґрунт буде насичений необхідними поживними речовинами, то квіти будуть довго цвісти і радувати ваше око все літо. Тому, щоб рослина розвивалась як треба, потрібно дотримуватись всіх норм підживлення та обрати правильні види добрив, які посприяють цьому.
Весняне підживлення є найважливішим, його проводять після того, як рослина виходить з зимового спокою і зʼявляються перші зелені пагони. Ґрунт повинен прогрітись до 10 градусів тепла. У цей період гортензія потребує азотні добрива, фосфор та калій. Для цього підійдуть такі добрива, як сечовина, аміачна селітра та сульфат амонію.

Не варто забувати і про органічні підживлення: настій курячого посліду або коровʼяку. Рекомендується використовувати і мульчування, яке можна здійснювати за допомогою компосту, перегною. Товщина шару мульчі має бути до 7 см.
Друге підживлення проводиться в період бутонізації. У цей час рослина потребує багато фосфору та калію, а також трішки азоту. Квітникарі радять використовувати монофосфат калію або змішати суперфосфат із сульфатом калію. Азот варто застосовувати лише навесні, памʼятайте про це.

Третє підживлення під час цвітіння не є обовʼязковим. Проте, можна внести калій і фосфор. Четверта підгодівля проводиться в кінці літа або восени. Тут на допомогу приходять фосфорно-калійні добрива, як і у другому підживленні.
Найкраще гортензія розвиваєтся на слабокислих ґрунтах, тому не забувайте регулярно підкислювати землю навколо рослин. Обов’язково підживлюйте гортензію, адже це найважливіша процедура в процесі її догляду.