Який прийом зробить редиску великою і хрусткою? Мінімум гіркоти, ще й дуже смачна в салатах

Редиска не завжди виростає великою і ще й хрусткою, але це можна виправити за допомогою кількох дій - чим підживити рослину і як за нею доглядати?

Редиска є саме тим овочем, який швидко дозріває, а ще він є дуже корисним, тож дачники часто вдаються до його вирощування. Однак, щоб отримати хороший врожай, потрібно підібрати правильний сорт, адже вони мають різний період дозрівання, відрізняються за смаком, і різні у процесі вирощування.

Редиска дуже чутлива до високої температури, тому не рекомендується її висівати в жаркі дні, адже це може призвести до передчасного цвітіння, і в результаті ви не будете смакувати солодкими плодами. Найкращий період для посіву – це рання весна або пізня осінь. Варто зазначити ще один важливий нюанс, адже не можна пересаджувати рослину після посадки.

Городники розповіли, як виростити велику й хрустку редиску
Городники розповіли, як виростити велику й хрустку редиску

Перш ніж вирощувати редиску, потрібно забезпечити хороший ґрунт. Для неї підійде пухка, добре дренована земля. Тому перед посадкою необхідно перекопати землю і якщо потрібно, додати органічні добрива. Також редиска любить регулярний полив – це основа щедрого врожаю. У спекотні дні, щоб утримати вологу, можна використовувати мульчу. Щоб захистити редиску від перегріву, слід використовувати агроволокно або спеціальні сітки.

Важливу роль відіграє підживлення. Якщо ви не вносили ніякі добрива в землю до посіву редиски, то городники зазначають, що у такому випадку овоч слід буде підгодувати двічі.

Городники розповіли, як виростити велику й хрустку редиску
Городники розповіли, як виростити велику й хрустку редиску

Через тиждень після сходів, коли ви помітите кілька листочків, слід підгодувати культуру добривом з великим вмістом азоту. Коли вже настане етап формування коренеплодів, то приблизно через 10 днів після першої підгодівлі, проводять другу – тут ґрунт слід буде наситити калієм і фосфором.

Варто зазначити, що якщо ви пропустили перше підживлення, а плоди вже почали активно формуватись, то не можна вносити добриво, яке містить багато азоту, адже тоді ви отримаєте занадто багато зеленої маси, а не плоди. Тому краще підгодувати овоч фосфорно-калійним добривом.

Схожі статті

Більше не сію огірки навмання: розділила грядку на 3 частини й перевірила, як краще за все

Щоб ніколи не думати, чи буде на городі врожай огірків, радимо спробувати цей метод посіву, який обов'язково вам прийдеться до душі. В чому він полягає?

Ці 3 процедури – обовʼязкові для туї: ніякого пожовтіння, а шикарна та пишна крона гарантована

Туя – вічнозелене дерево, яка при правильному догляді буде радувати око насичено-зеленим кольором. Як захистити тую від пожовтіння – розповідає "Сенсація".

Вони дійсно дають результат: 5 народних підживлень для саду та городу, які пройшли перевірку

Більшість народних добрив, які колись икористовували наші бабусі, виявилися абсолютно марними, але тільки не ці п'ять, які справді дають результат.

Коли варто сіяти буряк у квітні? Городники розповіли про 3 найважливіші фактори

Погода та стан ґрунту — дрібниці, на які не всі зважають. А потім дивуються, чому буряк не зійшов. Є 3 речі, про які варто подумати перед посадкою, щоб потім не кусати лікті.

Чорнобривці — не завжди користь: біля яких 2 рослин не варто саджати ці квіти?

Хоча чорнобривці вважаються природним щитом для городу, іноді вони шкодять. Особливо, якщо посадити біля певних культур. Садівники назвали рослини, поряд з якими такі квіти краще не вирощувати.

Солодкі ягоди, а не розчарування: які питання слід задати продавцю при покупці саджанця черешні

Коли ви купуєте саджанець плодового дерева, це дуже схоже на лотерею. Щоб у рази збільшити свої шанси на успіх, обов'язково задайте продавцю ці 4 питання.