Як повернути газону ідеальний вигляд? Маловідомий, але найефективніший прийом від кульбаб

Здається, зробили все правильно, а на газоні все більше і більше з'являються бур'яни та кульбаби. Як раз і назавжди закрити це питання? Відповідаємо в нашому матеріалі.

Перед посадкою газону ми як правило добре видаляємо усі бур’яни із території, а також готуємо ґрунт до наступного етапу. На декілька сезонів цього вистачає. Але з часом виникає серйозна проблема: на газоні все більше і більше починають проростати бур’яни.

І запобігти цьому процесу майже неможливо, так як постійно обробляти газон у більшості людей часу немає, а насіння переноситься вітром, в результаті чого і виростають небажані гості на газоні.

Особливо проблемними являються кульбаби. Чому? Тільки-но кульбаба скине своє насіння, порятунку від неї не буде.

Як повернути газону ідеальний вигляд?

Як швидко позбутися бур'янів та кульбаб на газоні
Експерт розповів, як швидко повернути газону ідеальний вигляд

Розмножується ця рослина неймовірно швидко, а от прибрати її важко, так як коріння сидить міцно в землі, а пагони дуже слабкі та крихкі.

Що можна зробити? Для початку, доведеться увесь бур’ян прибрати вручну. Іншого варіанту немає. Втім, ви також можете придбати спеціальний гербіцид. Але як правило він діє лише проти злакових бур’янів. Із кульбабою все одно доведеться мати справу тет-а-тет.

Далі знайдіть на своїй кухні кукурудзяне борошно. Якщо його немає, не біда, коштує воно небагато. Його ми використовуємо лише для профілактики. Тобто, спочатку вручну очищаємо газон, потім займемося захистом від подальшого розмноження бур’янів на ділянці.

Борошно розсипають по газону навесні, до початку активного росту трави, а потім повторюють процедуру кожні 4-6 тижнів. Впевніться у тому, що не утворюються грудки. Таке процедуру можна провести декілька разів. Кукурудзяне борошно також можна перемішувати з кормовим.

Дія воно дуже просто — утворює захисний шар на ґрунті, не даючи можливості новим рослинам розвиватися. Тобто, існуючий газон збережеться, але бур’яни вирости не зможуть.

Також не забувайте про необхідність аерації газону. Якщо не проводити дану процедуру, з часом земля сильно заб’ється, коріння газону не буде отримувати необхідну кількість кисню, води та необхідних речовин і в результаті трава почне гинути.

Схожі статті

Більше не сію огірки навмання: розділила грядку на 3 частини й перевірила, як краще за все

Щоб ніколи не думати, чи буде на городі врожай огірків, радимо спробувати цей метод посіву, який обов'язково вам прийдеться до душі. В чому він полягає?

Ці 3 процедури – обовʼязкові для туї: ніякого пожовтіння, а шикарна та пишна крона гарантована

Туя – вічнозелене дерево, яка при правильному догляді буде радувати око насичено-зеленим кольором. Як захистити тую від пожовтіння – розповідає "Сенсація".

Вони дійсно дають результат: 5 народних підживлень для саду та городу, які пройшли перевірку

Більшість народних добрив, які колись икористовували наші бабусі, виявилися абсолютно марними, але тільки не ці п'ять, які справді дають результат.

Коли варто сіяти буряк у квітні? Городники розповіли про 3 найважливіші фактори

Погода та стан ґрунту — дрібниці, на які не всі зважають. А потім дивуються, чому буряк не зійшов. Є 3 речі, про які варто подумати перед посадкою, щоб потім не кусати лікті.

Чорнобривці — не завжди користь: біля яких 2 рослин не варто саджати ці квіти?

Хоча чорнобривці вважаються природним щитом для городу, іноді вони шкодять. Особливо, якщо посадити біля певних культур. Садівники назвали рослини, поряд з якими такі квіти краще не вирощувати.

Солодкі ягоди, а не розчарування: які питання слід задати продавцю при покупці саджанця черешні

Коли ви купуєте саджанець плодового дерева, це дуже схоже на лотерею. Щоб у рази збільшити свої шанси на успіх, обов'язково задайте продавцю ці 4 питання.