Домашнє просочення для деревини: простий розчин вбереже дерево від гниття і деформації

Людство ще не придумали кращого матеріалу для оздоблення домівки, ніж дерево. Воно екологічне, міцне та стійке. Але за ним необхідно правильно доглядати.

Зокрема, досвідчені господарі знають, як просочувати деревину, щоб збільшити їй тривалість життя. Так, якщо правильно доглядати за нею, то дерев’яні об’єкти в домі можуть служити вдвічі, а то і втричі довше.

Пам’ятайте, що даний матеріал хоча і вважається найкращим, все ж таки має ряд мінусів, як наприклад, зараження грибком, привабливість для шкідників, а також механічні пошкодження.

Інколи здається, що дерево в повному порядку, але потім з’ясовується, що всередині воно повністю трухляве.

Як приготувати домашнє просочення для деревини

Експерт розповів, як приготувати домашнє просочення для деревини

Доглядом за ним нехтувати не варто, а ми в нашому матеріалі розповімо, як це можна зробити в домашніх умовах, не звертаючись до професіоналів.

Так, мова йде про рецепт приготування домашнього антисептика. Технологія включає в себе всього 3 компоненти, тому вам знадобиться вода, відбілювач та залізний купорос.

Для початку нам необхідно приготувати тару. Наприклад, відро об’ємом у 10 л. ¼ ємності заливаємо водою. Далі додаємо 200 г залізного купоросу і ретельно перемішуємо до повного розчинення. Вносимо 0,5 літра відбілювача. Усе необхідно добре перемішати, а потім долити воду до половини об’єму відра.

Даний засіб необхідно наносити на деревину пензликом. Пам’ятайте про те, що треба захищати шкіру, а особливо руки, тому не нехтуйте засобами безпеки.

Також працювати варто на відкритому повітрі або у приміщенні, яке добре вентилюється. При потраплянні засобу на шкіру добре промийте її.

Просочування залишити на декілька годин, а потім цією деревиною можна користуватися, в незалежності від того, про який об’єкт ми говоримо, меблі або можливо елементи декору.

Також не забувайте, що деревина дуже не любить вологу. Якщо в домі більшість предметів виготовлені з даного матеріалу, краще подбати про придбання осушувача повітря, який буде допомагати тримати вологість в оптимальних показниках.

Схожі статті

Слива перетворюється на цукерку, якщо поруч росте ця культура: 1 сусідка, а такий результат!

Слива недарма така популярна серед городників, адже являється непросто смачним фруктом, але й неймовірним доповненням для десертів та тортиків..

Весняне підживлення чорної та червоної смородини: садівники назвали 2 відмінності

Весною чорна й червона смородина потребують різного підживлення. Те, що підходить одній, може не спрацювати для іншої. Садівники пояснили, у чому головна відмінність і як це впливає на врожай.

Якщо хочете, щоб орхідея зацвіла швидше, дотримуйтеся цих 4 правил: поради квітникарів

Іноді орхідея відмовляється цвісти через 1 дрібну помилку. Тому квітникарі радять дотримуватися 4 простих правил догляду за нею. Саме вони стимулюють швидке цвітіння навіть у слабких рослин.

У 2 рази більше врожаю без зайвого клопоту: цей сорт огірків зовсім не потребує догляду

Деякі огірки дають щедрий тільки якщо їм постійно приділяти багато уваги. Але кому хочеться проводити купу часу на городі? Тож краще обрати цей сорт, який може рости майже без догляду.

Без цього полуниця ніколи не буде солодкою: як прибрати кислий смак – це потрібно зробити зараз

Коли замість солодких та ароматних плодів полуниці виростають кислі та несмачні ягоди, значить їм не вистачає одного компонента. Які ще можуть бути причини та як все виправити?

Цей 1 нюанс вирішує все: фермери відповіли, чи видаляти першу квітку на баклажанах і перцях

Деякі городники зривають першу квітну з баклажанів та перців, інші — залишають її. Але є тільки один правильний варіант. І саме від цього залежить, чи отримаєте ви гарний врожай.