Коли ґрунт багатий, а регіон вирощування теплий і сонячний, урожаї помідорів можуть даватися без особливих складнощів.
Кущам вдосталь усього, і тому водити хороводи навколо них не треба. Але так пощастило далеко не кожному. Багато городників зіштовхуються із проблемою, коли плоди наливаються соком і виростають великими, але останній етап все ніяк не можуть пройти — помідори просто не червоніють.
Експерт розповів, через які 3 помилки помідори не червоніють

Доволі абсурдна ситуація, і тим не менш дуже поширена. Як можна виправити подібну проблему і в чому причина.
Перш за все, такий нюанс виникає через відсутність сонця. Це може бути спричинено як погодними умовами, коли не припиняючи йдуть дощі, а на небі хмари, або через вашу помилку — кущ загущений.
Сонячне проміння просто не потрапляє на плоди, і вони відповідно не можуть набути червоного кольору. У такому випадку необхідно зрізати зайве листя і дати можливість рослині отримати усі необхідні фізичні фактори для розвитку.
Друга причина — тісна висадка кущів. Як правило між ними повинно бути близько 70 сантиметрів. Єдине, що може допомогти після висадки розсади, це формування кущів в довжину, не даючи їм розростатися в ширину. Так кожен кущ отримує більше сонячного проміння і відповідно плоди починають червоніти.
Третя причина не дуже очевидна для аматорів: ви перегнули палицю з азотними добривами. Таких помилок необхідно або уникати, або знати як з ними справлятися. Елементарно, можна внести деревинну золу у ґрунт, таким чином знижуючи концентрацію азоту.
Хоча азотні доброго позитивно впливають на розвиток рослин, краще з ними не перебільшувати. У кращому випадку врожай буде не найвищої якості, у гіршому – його взагалі не буде. Мало того, рослини можуть ще й отримати опіки на кореневій системі.