Цвітіння півоній кожного року квітникарі чекають з особливим задоволенням. Інколи складається враження, що взагалі нічого красивішого в світі не існує.
Але кожна процедура механічного характеру може стати для неї справжнім тригером, і ніяких квіток. Теж саме стосується збідніння ґрунту.
Справа в тому, що це може статися абсолютно в будь-якому саду. Рослини рано чи пізно забирають у землі багато ресурсів, і тому потрібна якісна підживка, яка не тільки збагатить ґрунт, але і не нашкодить при цьому рослинам.
Експерт розповів, чим підживити півонії навесні

Півонія дуже полюбляє органіку. Але в цьому також ховається небезпека для рослини. Справа в тому, що свіжа органіка може обпалити коріння і призвести до неприємних результатів.
Тому рекомендується вносити коровʼяк, який довго стояв та добре висушився. Але ми рекомендуємо зробити саме компостне підживлення.
Від нього набагато менше загроз і при цьому він краще насичує землю та усі рослини. Хіба що подбайте про те, аби поруч з півонія ми не росли квіти з цибулею.
Справа в тому, що в такому ґрунті набагато частіше з’являються шкідники. Органіка сильно їх приваблює. І якщо півонія достатньо неприваблива для комах, то лілії, тюльпани та інші представники таких квітів — ласий шматочок для них.
Нагадуємо, що зараз ідеальний час для того, аби зайнятися своїм квітником. Півонії розсаджують саме у цей час, адже на землі вже з’являються піки. Так як квітка прокинулася, вже через декілька тижнів в неї будуть повноцінні пагони, а це означає, що пересадку вона перенесе погано, і відповідно не потішить вас ні цвітінням, ні пишним кущем.
Також подбайте про внесення мінеральних добрив. Для цього може підійти банальна деревинна зола.