Цей часник вражає розміром: який сорт посадити – виростає більше звичайної цибулі

Якщо хочете отримати розкішний врожай часнику, який можна навіть на виставку відправляти, зверніть свою увагу на наступні сорти. Таких розмірів ви давно не бачили.

Великий часник — це дуже зручно. Як правило, найбільше проблем він нам приносить, коли ми намагаємося його почистити перед вживанням в їжу. Вже придумана маса прийомів того, як можна швидко та ефективно почистити даний овоч. І хоча це дійсно інколи працює, все одно велика кількість дрібних зубчиків — це зайва метушня на кухні.

Тому досвідчені господині намагаються обирати сорти часнику, які відрізняються великими розмірами, адже перш за все, це великі зубчики, яких буває достатньо навіть на каструлю страви. І нам немає потреби чистити велику кількість продукту.

Городники розповіли, який сорт часника краще посадити цієї весни

Досвідчені дачники розповіли, як зібрати багатий врожай часнику
Городники розповіли, який сорт часника краще посадити цієї весни

У такому разі, на які сорти нам слід звернути увагу? Перш за все, це славнозвісний Слоновий часник. Він відрізняється величезними розмірами. Досягають вони габаритів звичайної цибулі, і це дуже крутий результат. Він не гіркий і не гострий, має слабкий цибулевий аромат. Але звичайно всі якості часнику зберігаються.

Велетень — також популярний сорт. Він є улюбленцем багатьох городників, адже швидко набирає масу, абсолютно не складний у догляді і не викликає зайвих проблем. Ба більше, на відміну від свого попередника він ще й має дуже насичений смак без цибулевого аромату.

Особливе місце в вашому серці може зайняти Богатир. Він набагато менший за сорти, які вказані вище, всього 150 г головка, але він має дуже насичений смак та аромат, що робить його набагато концентрованішим, і відповідно продукту на приготування їжі йде набагато менше.

Нагадуємо, що молодий часник як правило набагато соковитіший, але при цьому може мати менше гостроти. Зрілий часник, навпаки має трохи підсушену текстуру, але більш виражений смак та аромат. Звичайно, зберігається він набагато краще.

Схожі статті

Вони дійсно дають результат: 5 народних підживлень для саду та городу, які пройшли перевірку

Більшість народних добрив, які колись икористовували наші бабусі, виявилися абсолютно марними, але тільки не ці п'ять, які справді дають результат.

Коли варто сіяти буряк у квітні? Городники розповіли про 3 найважливіші фактори

Погода та стан ґрунту — дрібниці, на які не всі зважають. А потім дивуються, чому буряк не зійшов. Є 3 речі, про які варто подумати перед посадкою, щоб потім не кусати лікті.

Чорнобривці — не завжди користь: біля яких 2 рослин не варто саджати ці квіти?

Хоча чорнобривці вважаються природним щитом для городу, іноді вони шкодять. Особливо, якщо посадити біля певних культур. Садівники назвали рослини, поряд з якими такі квіти краще не вирощувати.

Солодкі ягоди, а не розчарування: які питання слід задати продавцю при покупці саджанця черешні

Коли ви купуєте саджанець плодового дерева, це дуже схоже на лотерею. Щоб у рази збільшити свої шанси на успіх, обов'язково задайте продавцю ці 4 питання.

Слива перетворюється на цукерку, якщо поруч росте ця культура: 1 сусідка, а такий результат!

Слива недарма така популярна серед городників, адже являється непросто смачним фруктом, але й неймовірним доповненням для десертів та тортиків..

Весняне підживлення чорної та червоної смородини: садівники назвали 2 відмінності

Весною чорна й червона смородина потребують різного підживлення. Те, що підходить одній, може не спрацювати для іншої. Садівники пояснили, у чому головна відмінність і як це впливає на врожай.