Вишня та черешня вродять як ніколи — 3 секрети ідеального добрива: від ягід відбою не буде

Отримати розкішний врожай ягід — мрія багатьох городників. Розповідаємо в нашому матеріалі, як зібрати багато черешні і вишні. Це дуже легко і швидко.

Чим старше стає дерево, тим важче буває отримати з нього бажану кількість врожаю. Рослина має справи зі шкідниками, стресовими погодними умовами, хворобами, тощо.

Аби не виникало проблем, необхідно завжди піклуватися про жителів свого саду і одразу реагувати на негативні зміни. На щастя, у городників бувають канікули — зима. Але слідом за нею наступають активні роботи, коли сад прокидається, і необхідно дати йому все необхідне для того, щоб рослини змогли дати якісний та хороший врожай.

Городник розповів, як підживити дерева вишні та черешні

Городники пояснили, чим обробити вишню та черешню для хорошого урожаю
Городник розповів, як підживити дерева вишні та черешні

Ми розповімо, що можна зробити прямо зараз. Найперші обробка та внесення добрив мають відбуватися ще до того, як набухнуть бруньки. Зокрема, городники радять у цей період внести сечовину під плодові дерева.

Особливо вдячними за такий подарунок будуть черешня та вишня, які мають сильну потребу в азотних добривах ранньою весною.

Мало того, це ще й прекрасний вибір, якщо ви бажаєте заодно попрощатися з усіма шкідниками та можливими хворобами. Так, сечовина — це комплексний підхід у догляді за рослинами, адже вона містить у своєму складі речовини, які неодмінно призводять до загибелі багатьох комах, що сплять під корою дерев взимку, а також видаляє грибкові захворювання на рівні з багатьма фунгіцидами.

В чому увесь секрет цього підживлення? Потрапляючи в ґрунт, сечовина вступає в реакцію з ферментами і бактеріями, що містяться в землі. Протягом перших 2-3 днів відбувається хімічна реакція, яка перетворює її на вуглекислий амоній. При контакті з повітрям він перетворюється на газоподібний аміак. Тому як правило це добриво вносять в ґрунт, але коли необхідно позбавитися від хвороб та шкідників, сечовину можна використовувати для оприскування.

Схожі статті

Велика субота 2025: городники розповіли, чи можна висаджувати картоплю 19 квітня

В народі побутує думка, що посаджені перед Великоднем рослини добре приживуться на грядці. Чи можна висаджувати культури на городі у Велику суботу, 19 квітня? Про це розповідає "Сенсація".

З Тернопільщини мені привезли насіння моркви – посадила, і вона зійшла на всі 110%: що за сорт

Цей сорт моркви давно отримав визнання завдяки своїй універсальності та бездоганній якості. Він стане чудовим вибором для тих, хто хоче докладати менше зусиль й мати великий урожай.

Копати не треба: три вірні способи зробити землю на городі м’якою, як пух – результат на роки

Для поліпшення якості та щільності землі тепер не потрібно перекопувати всі грядки, а можна використовувати один із запропонованих методів, які дозволять перетворити ґрунт на пух.

За 14 днів до посадки: як навесні правильно підготувати ґрунт до посіву огірків

Багато дачників готуються до городнього сезону ще з осені, вносячи поживні речовини. Таку підготовку можна провести і навесні. Як підживити ґрунт перед посівом огірків – розповідаємо у матеріалі.

Для розсади, овочів та ягідних чагарників: найекологічніші “настоянки” для здоров’я всіх рослин

Кожен садівник та городник повинен знати рецепти цих чудодійних настоянок, які вирішують дуже багато проблем на присадибній ділянці. Тільки найекологічніші матеріали.

5 культур, які краще не вирощувати: забирають місце, час і сили, а толку – нуль

Вибір рослин, які легко ростуть і приносять радість, може зробити ваш сад місцем для натхнення. Уникаючи культур, які марнують ваші зусилля, ви збережете час і енергію для важливих насаджень.