Баклажани у відрах – а це як? Вирощую так вже 5 років – до 10 кг з відра маю. Розповідаю

Баклажани прекрасно смакують в салатах і консерваціях, тому все більше людей вдається до їх вирощування в себе на городі - пропонуємо цікавий метод для посадки цієї культури.

Деякі городники вдаються до вирощування баклажанів у відрах, і це ідеальний варіант для тих, хто не має багато місця на ділянці. За допомогою цього методу все буде сприяти розвитку плодів, а не великій кореневій системі.

Для висадку культури у відра, потрібно обрати ємності до 15 літрів, в яких необхідно зробити отвори для дренажу. Їх слід наповнити спеціально підготовленою сумішшю землі, компосту та перліту – 3:2:1. Рекомендується обирати низькорослі та ранні сорти баклажанів.

Городники розповіли, як вирощувати баклажани у відрах
Городники розповіли, як вирощувати баклажани у відрах

Висадку розсади проводять в кінці травня, саджанці варто занурити в землю до рівня перших справжніх листків. Протягом двох перших тижнів після посадки, необхідно надати рослині гарний полив, а згодом встановити систему крапельного поливу. Для цього в кожне відро необхідно вкопати пластикову пляшку з відрізаним дном, через яку вода буде надходити прямо до коренів.

Через кожні 10 днів у воду для поливу рекомендується додавати настій деревної золи (склянка на три літри води) та сульфат калію (1 чайна ложка на відро води). Вже через 50 днів можна буде зібрати перший врожай – до 6 кг з одного відра. Баклажани, вирощені таким способом, мають щільну мʼякоть та глянцеву шкірку.

Городники розповіли, як вирощувати баклажани у відрах
Городники розповіли, як вирощувати баклажани у відрах

Що стосується висадки баклажанів у відкритий ґрунт, то варто забезпечити для них добре дренований ґрунт з легкою структурою. Ця культура не переносить низьку температуру, тому температура повітря не повинна бути нижче 20 градусів. При виборі місця, краще обрати сонячну південну сторону, баклажани люблять багато сонця, але не переносять вітер. Не можна садити баклажани на тому місці, де раніше росли інші пасльонові культури, так як існує ризик зараження хворобами.

Баклажани зазвичай вирощують через розсаду. Насіння висівають в середні або в кінці березня, а пересадка в ґрунт відбувається, коли температура стабільно не нижче 15 градусів. Найкращий час для пересаджування молодих рослин – це похмура погода або вечір.

Схожі статті

Копати не треба: три вірні способи зробити землю на городі м’якою, як пух – результат на роки

Для поліпшення якості та щільності землі тепер не потрібно перекопувати всі грядки, а можна використовувати один із запропонованих методів, які дозволять перетворити ґрунт на пух.

За 14 днів до посадки: як навесні правильно підготувати ґрунт до посіву огірків

Багато дачників готуються до городнього сезону ще з осені, вносячи поживні речовини. Таку підготовку можна провести і навесні. Як підживити ґрунт перед посівом огірків – розповідаємо у матеріалі.

Для розсади, овочів та ягідних чагарників: найекологічніші “настоянки” для здоров’я всіх рослин

Кожен садівник та городник повинен знати рецепти цих чудодійних настоянок, які вирішують дуже багато проблем на присадибній ділянці. Тільки найекологічніші матеріали.

5 культур, які краще не вирощувати: забирають місце, час і сили, а толку – нуль

Вибір рослин, які легко ростуть і приносять радість, може зробити ваш сад місцем для натхнення. Уникаючи культур, які марнують ваші зусилля, ви збережете час і енергію для важливих насаджень.

Не вносьте ці 2 добрива під кущі малини – ягоди будуть дрібними й кислими: в чому причина?

Не всі дачники знають, які добрива можна і не можна застосовувати для малини, тож розставимо всі крапки над "і" - не робіть так і врожай точно буде.

Поруч із цими 6 рослинами не виживає жодне плодове дерево: навіть якщо ви – “тертий калач”

Плодові дерева далеко не біля всіх рослин можуть приживатись, адже деякі навпаки здатні уповільнити їх ріст та залишити вас без врожаю - які культури краще не садити біля них.