Не часник, а справжнісінький гігант: запам’ятайте ці 3 підживки – росте як на дріжджах

Часник ніколи не буває основою для приготування страв, але часто стає тим самим важливим елементом, без якого нічого не вийде. Тому ми так мріємо виростити крупні головки.

І це може стати справжнім викликом на шляху до багатого врожаю, особливо, якщо дощів немає, а земля бідна. Врешті-решт, не всі ми можемо похизуватися родючим ґрунтом. Комусь дісталася піщана порода, комусь взагалі глина. Відповідно, ми намагаємося знайти підходящі для нас способи вирощування тих чи інших культур, адже хочеться, щоб ділянка працювала на нас та годувала нас.

Зокрема, вирощування часника здається справою не з важких, але з іншої сторони, мало хто може похизуватися дійсно величезними головками, коли одного зубчика вистачає для приготування страви.

Що ж необхідно зробити для того, аби на городі виросли справжні велетні. Секрет криється у трьох кроках.

Експерт розповів, які добрива внести для часнику

Агрономи назвали найкращий сорт часнику для посадки на городі
Експерт розповів, які добрива внести для часнику

Висаджувати часник необхідно на підготовлений ґрунт, який буде змішаний з коровʼяком. Справа в тому, що на старті свого розвитку часник має величезну потребу в азоті, і найпростіший метод його добування — це покупка недорогого коровʼяку, який одразу відправляється в землю.

Далі, коли з’явиться 5-6 листочків, необхідно придбати про мінеральне підживлення, і тоді в гру вступає звичайнісінька деревина зола, яка має достатню кількість калію і магнію у своєму складі.

Кінцевим кроком стане внесення розчину з дріжджами. Здається, доволі простий нюанс, але насправді, він допоможе овочам не загнити, а також чинити супротив захворюванням та шкідникам. Дріжджі позитивно впливають на середовище і здатні допомогти рослині наростити потрібну масу.

Чому часник почав жовтішати та як це виправити
Як виростити у себе на городі величезний часник

І звичайно не забувайте про те, що часник необхідно поливати, якщо не вистачає опадів. Якщо земля постійно буде сухою, справа не буде, скільки не вноси добрив. Адже основа садівництва — це волога і сонячне проміння.

Схожі статті

1 день вирішить абсолютно усе: коли у квітні 2025 не можна садити огірки – не вродить

Щоб огірки вродили на совість, навіть не думайте садити їх у ці дні квітня. Розповідаємо в нашому матеріалі докладніше, коли не можна сіяти дану культуру.

Для чого кип’ятити сковорідку перед смаженням? Всі бабусі знають про цей геніальний прийом

Чимало господинь використовують перед смаженням їжі один лайфхак. Навіщо вони кип'ятять пательню і що дає ця процедура – розповідає "Сенсація" у наступному матеріалі.

Саджаю ці 3 квітки на дачі та просто милуюся красою: не вимагають догляду взагалі

Ці квіти ростуть і в сильну спеку, і під час рясних дощів. Вони не вибагливі, не потребують постійного догляду і радують красою. Чудовий варіант для дачі, особливо якщо часу на грядки обмаль.

3 чарівні багаторічники для ледачого саду: посадили раз і назавжди, а краса надворі неймовірна

Не всім квітам потрібен постійний догляд. Розповідаємо вам про багаторічники, які можна висадити у себе в подвір'ї і забути, аж допоки вони не почнуть тішити розкішним цвітінням.

Городники Полтавщини потребують цих томатів як повітря: 5 сортів, які ростуть краще за всі інші

Розповідаємо у нашому матеріалі, на які сорти помідорів варто звернути городникам, що проживають на Полтавщині. Вже зараз можна активно робити розсаду.

Більше не сію огірки навмання: розділила грядку на 3 частини й перевірила, як краще за все

Щоб ніколи не думати, чи буде на городі врожай огірків, радимо спробувати цей метод посіву, який обов'язково вам прийдеться до душі. В чому він полягає?