Хитрі дачники завжди поливають розсаду молоком: цей 1 прийом вразить навіть скептиків

Досвідчені дачники знають багато секретів з вирощування здорової розсади. В нашому матеріалі розповідаємо, чому вони часто використовують для поливу молоко.

Зараз є багато обговорень на рахунок того, чи варто приймати в їжу продукти тваринного походження. Захисники веганства вважають, що природою в людині не закладено споживання молочних продуктів, так як вони виготовлені з речовини, що з самого початку задумана для харчування телят.

І все ж таки, молоко як було, так і залишається важливим продуктом в нашому харчуванні, так як містить в своєму складі велику кількість білків, мінералів, вітамінів та амінокислот. Незамінні амінокислоти — ті, які не виробляються в нашому тілі і як правило можуть потрапити з продуктів саме тваринного походження.

Чому досвідчені дачники поливають розсаду молоком

Експерти розповіли, що потрібно зробити, щоб молоко зберігалось довше
Чому досвідчені дачники поливають розсаду молоком

І молоко популярне не тільки для вживання людьми, але і для підживлення рослин. І все за тих же причин: хороша харчова цінність, яка наситить грунт усім необхідним.

Але також є менш очевидний момент. Молоко містить в собі невелику кількість кисломолочних бактерій, які з часом починають активно розмножуватися. Таким чином ми отримуємо згодом кефір, сироватку, тощо.

І кисломолочні бактерії так само потрібні нашому організму, і землі, в якій зростають рослини. Завдяки їх дії знищуються гнилосні бактерії, грибки та усі інші одиниці патогенної мікрофлори.

Окрім того, є побічні позитивні реакції. Наприклад, ґрунт стає набагатори пихлішим, що призводить до прискорення росту коріння.

 Чому досвідчені дачники поливають розсаду молоком

Щоб уникнути будь-яких негативних наслідків, дотримуйтесь використовуйте лише свіже молоко або сироватку, дотримуйтесь рекомендованої концентрації розчину, не поливайте рослини молоком у спекотну сонячну погоду та не використовуйте молоко для рослин, схильних до грибкових захворювань.

Схожі статті

Як прибрати жир і запах з мікрохвильової печі: 1 спосіб, який працює і ніколи не підводить

У когось мікрохвильова піч на кухні вмикається раз на місяць, у когось навпаки працює кожен день і вимагає чималого догляду. Як прибрати з неї запах та жир?

1 склянка “частування” в землю — мурахи знатимуть своє місце: напівзабутий спосіб із СРСР

Якщо вам не дають спокою мурахи, то є дієвий спосіб, який значно спростить вам життя. Вам не доведеться ходити в магазин за спеціальними засобами.

Те, що ми називаємо просто кашею, перетворює перець на велетнів: прийом, який працює на всі 100

Найкраще добриво для болгарських перців знаходиться прямо у нас під носом, і необхідно лише простягнути руку. Розповідаємо про ефективний прийом.

Видаляю всього 3 листки, і помідори ростуть як на дріжджах: сусіди тільки дивуються

Городники часто не беруть цей нюанс до уваги, і дуже дарма, адже він може суттєво вплинути на здоров'я рослини та якість врожаю. Розповідаємо, що треба зробити.

Цей сорт картоплі “Олег Винник” городу: багато шанувальників, збираю по 200 відер

Картопля – популярний овоч, який багато дачників вирощують на своїх ділянках. Коренеплід представлений різними сортами і в тому числі найврожайнішими. Про один з них розповімо у цьому матеріалі.

Коли сіяти кріп та петрушку у відкритий ґрунт: ідеальний час і поради фермера-багатія

Виростити ароматну і соковиту зелень петрушки або кропу на домашній грядці не так вже й важко. Достатньо буде дотримуватись певних правил та обрати сприятливі дні для посіву.