Названо 3 добрива, яких яблуня в березні потребує більше, ніж повітря: коштують до 100 грн

Підживлення яблуні в березні матиме приємні наслідки для садівників. Це плодове дерево подарує наприкінці сезону гарний врожай, якщо в березні підживити їх ось цими трьома добривами.

Якщо у вашому домашньому садочку ростуть яблуні, то в березні варто подбати про їх підживлення. Щоб плодове дерево подарувало вам найкращий врожай в сезоні, внесіть під нього навесні сечовину.

Лише 2 столових ложки сечовини на одне дерево, розведених у відрі води – і яблуня буде плодоносити набагато краще, ніж у сусідів. В складі сечовини міститься багато поживних мікроелементів, які так важливі яблуні для повноцінного росту і розвитку. Після такої підживки листя яблуні буде зеленим, а гілочки ростимуть набагато швидше.

Підживлення сечовиною забезпечить пишне цвітіння яблуні, яке в подальшому перевтілиться у соковиті та рум’яні яблучка.

Які добрива внести під яблуню в березні
Які добрива внести під яблуню в березні

 

В подальшому під корінь яблуні можна вносити елементарну деревну золу. Добриво підтримає вашу яблуньку в березні після зими та стане для дерева додатковим ресурсом. Таке підживлення надасть плодовому дереву усі необхідні речовини, які зменшать ризик скидання зав’язі та плодів.

І сечовину, і деревну золу можна вносити під яблуню декілька разів протягом сезону.

Іноді яблуня не радує щедрими врожаями протягом кількох років поспіль. Деякі городники намагаються омолодити її, обрізаючи гілки або ж приймають рішення прибрати дерево з ділянки. Можливо, дереву не вистачає калійно-магнієвих добрив. Імовірно, плодовій рослині не вистачає калію, який так необхідний яблуням навесні. Тому подбайте у березні про те, щоб вчасне внести під корінь дерева усі необхідні підживлення.

Які добрива внести під яблуню в березні
Які добрива внести під яблуню в березні

Якісне та вчасне підживлення найкращим чином вплине на стан та розвиток яблуні. Навіть старі дерева будуть плодоносити і віддячать господарю щедрим, соковитим і неймовірно смачним врожаєм.

Схожі статті

6 очевидних причин: чому полуниця щороку стає дрібнішою і не плодоносить – ось, в чому секрет

З часом полуниця починає давати дрібні плоди, і при цьому врожайність стає в рази меншою - чому так стається і як це виправити? Садівники розповіли, що до чого.

Секретна “підживка” і квіточки підуть вгору: чим полити тюльпани навесні 2025

Тюльпани можуть цвісти довго і красиво, якщо провести з ними одну просту процедуру, а саме підживити їх цікавим розчином - як його приготувати і коли удобрювати квіточки?

1 інгредієнт і рекордному врожаю огірків бути! Чим полити цей овоч, щоб плоди збирати відрами

Щороку огірки є майже на кожній ділянці, хто має власний город, тож при їх вирощуванні дачники завжди вдаються до різних методів покращення врожайності - що треба зробити?

Жменя піску в крону, і вишня завалить ягодами: на урожай 2025 не вистачить відер

Неодноразово може статися так, що вишня нормально не плодоносить, залишаючи вас без хороших врожаїв, і справа може бути в бджолах. Чому так відбувається?

3 культури, після яких капуста не росте — уникайте цього, або попрощайтеся з врожаєм

В Україні є регіони, в яких непогано зростає капуста, але навіть якщо усі умови для вирощування підходять, ви можете власноруч їх зіпсувати.

Всього 1 полив – і огірки гіркі: якої помилки ви припускаєтеся на городі рік за роком

Можна виростити неймовірну кількість огірків, але який в цьому сенс, якщо всі вони виходять гіркими, і навіть відмочування не допомагає впоратися із ситуацією.