1 секретний інгредієнт і гороху “море”: чим підживити цей овоч, щоб був великий врожай

Щоб горох гарно вродив і щедро, важливо знати, коли саме проводити підживлення та чим - дачники розсекретили дієву підживку для цієї культури, яка показує чудовий результат.

Горох часто вирощують на ділянці, адже ця рослина невибаглива у догляді, але родить смачні й солодкі плоди. Вирощування цієї культури зовсім не складне, але потрібно знати, як правильно за нею доглядати та які добрива потрібно вносити протягом вегетаційного періоду. Дачники рекомендують проводити підживлення кілька разів за сезон.

Перша підгодівля проводиться  зазвичай восени після збору врожаю, адже ґрунт потрібно підготувати до наступного сезону. Якщо ж з якихось причин добрива не були внесені восени, то це слід обовʼязково зробити навесні, адже якщо цього не зробити взагалі, то ріст гороху значно сповільниться і це відобразиться на його врожайності.

Городники розповіли, чим підживити горох для великого врожаю
Городники розповіли, чим підживити горох для великого врожаю

Останнє підживлення проводять під час цвітіння, зазвичай такий період припадає на червень. Найкращою підживкою є та, де слід застосувати нашатирний спирт. Потрібно розвести 5 мл спирту в одному літрі води. Після цього необхідно обприскати грядку з горохом.

Таке підживлення захищає рослину від хвороб і шкідників, а також симулює їх ріст. Щоб покращити період плодоношення гороху та збільшити його врожайність, можна спробувати метод прищіпки верхівок кущиків.

 Городники розповіли, чим підживити горох для великого врожаю
Городники розповіли, чим підживити горох для великого врожаю

Така процедура допомагає рослинам пускати додаткові бічні пагони, на яких згодом утворюються нові стручки. Процедура прищіпки є досить простою. Найкраще її проводити зранку. Регулярне прищеплення всіх стебел на кущах дозволяє не лише збільшити кількість стручків, але й продовжити процес плодоношення на весь літній сезон.

Також важливо регулярно розпушувати ґрунт навколо куща та боротись з бурʼянами. Найкращим варіантом вирощування гороху є його посадка в ємності. Ґрунт в ємностях збагачується мікроелементами та бактеріями, які так необхідні для гороху. Такий спосіб передбачає висівання насіння в приміщенні, поки температура на вулиці не стане стабільною, а потім перенести рослину у відкритий ґрунт. Важливо памʼятати про регулярний полив та уникати пересихання землі.

Схожі статті

Навесні копаємо з розумом: 2 секрети підготовки грядок від дачників з великим досвідом

Ці два секрети значно спростять весняні роботи. Самі грядки вдасться обробити так, щоб 100% отримати якісний і багатий урожай. Порадами поділилися досвідчені дачники.

Метод запилення городу за допомогою мотузки між рядами. Робимо ривки, виходить вібрація

Методи, як-от цей, нагадують, що навіть невеликі зусилля можуть мати значний вплив на результати. Здавалося б, що проста мотузка, а як за допомогою неї можна запилити чи не весь город.

Без бджіл і стимуляторів: помідори плодоносять навіть коли температура вище 40

Ці методи допоможуть садівникам виростити томати навіть за аномальної температури погоди. До того ж, провести ручне запилення, вберегти вологу й загалом, весь врожай.

Ніколи не садіть полуницю поряд з цими культурами: втратите не тільки врожай, але й кущі

Поруч із полуницею можна садити багато різних культур, які мають на неї позитивний вплив, але є рослини сусідство з якими небажано. Можна не лише втратити врожай, а й кущі.

Забутий метод колгоспників дає 500 кг картоплі із сотки: і нічого більше придумувати не треба

Просто візьміть й повторіть цей метод вирощування картоплі, яким займалися ще наші бабусі та дідусі. Можна спробувати вирощувати бульбу таким чином, і побачити, що з цього вийде.

Хіт продажів: ці сорти томатів просто лежать на ґрунті и все одно дають високий ранній урожай

Серед городників ці сорти томатів мають особливу популярність. Їх розкуповують найпершими. Чому ці помідори викликають такий ажіотаж не тільки у початківців, а й досвідчених дачників?