Навесні слива активно росте і потребує поживних речовин для формування зелених пагонів, маси і гарного розвитку кореневої системи. У цей період найкраще вносити органічні добрива, а саме курячий послід, перегній або компост. Коли на дереві зʼявляться плоди, необхідно пустити в хід мінеральні добрива, а саме калійні, це потрібно для того, щоб сформувались здорові плоди.
Спочатку добрива необхідно вносити, коли на дереві розпускаються бруньки, потім перед цвітінням, після цього варто підживити дерево після завершення цвітіння. Четверту підгодівлю слід проводити в липні, а пʼяте восени.

Навесні важливо проводити підживлення натуральними добрива, найкраще використовувати компост або перегній. Садівники радять на кожне дерево вносити одне відро гною обʼємом десять літрів. Добрива потрібно рівномірно розсипати по пристовборному колу і зашпарувати їх ґрунтом.
Також можна застосувати хімічні засоби, наприклад, сечовину. Для цього слід розчинити 10 грамів сечовини у 10 літрах води, цей розчин слід внести в ямки, які попередньо необхідно викопати по периметру пристовбурного кола.

На рахунок мінеральних добрив для сливи, потрібно внести 45 грамів суперфосфату та 25 грамів сульфату калію. Також корисно додавати деревний попіл, який можна застосовувати як в сухому вигляді, так і приготувати розчин.
Підгодовуючи цим сливу, ви отримаєте солодкі та великі плоди, тому візьміть на замітку всі ці рецепти та випробуйте на практиці. Варто зазначити, що цю процедуру потрібно проводити вчасно і в правильному дозуванні, адже будь-який крок не туди може привести до поганих наслідків.