Навесні садівники приділяють особливу увагу деревам, зокрема персикам, щоб в майбутньому рослина вродила великими плодами. Найголовнішою процедурою є обрізка, яку потрібно проводити вчасно. Вона сприяє кращій циркуляції повітря в кроні, знижує ймовірність захворювань і безпосередньо впливає на якість кількість плодів. Якщо ж обрізку провести не вчасно, то дерево може постраждати і ви залишитесь без врожаю.
Весняна обрізка має проводитись до початку сокоруху, коли дерево знаходиться в стані спокою. Якщо зробити це після, то це може призвести до виснаження рослини, тому в жодному разі не нехтуйте цим правилом та робіть все вчасно.

Під час обрізки важливо визначити, яка саме процедура потрібна дереву. Для молодих рослин підійде формувальна обрізка, яка створить правильну й здорову крону. Для старих дерев необхідна омолоджувальна обрізка, яка стимулює їх ріст.
Також важливо проводити санітарну обрізку, слід видалити пошкоджені, сухі та заражені гілки. Для ефективного формування крони необхідно вибрати три або чотири основні гілки та вкоротити їх на третину чи половину довжини. Варто видаляти всі пагони, які ростуть всередину крони або перехрещуються між собою.

Після обрізки потрібно обробити місця зрізів садовим варом. Для росту нових пагонів рекомендується застосовувати азотні та калійні добрива. Мульчування пристовбурного кола теж є важливим етапом, адже така дія допомагає утримувати вологу в ґрунті.
Варто зазначити, що восени теж проводять обрізку персика. У середині осені в землю варто внести добрива, а перед зимівлею дерево необхідно обробити проти грибкових захворювань та обмотати стовбур і крону агроволокном.