Раніше до вирощування кабачків вдавались в основному для годування тварин, але протягом останніх років цей овоч став фаворитом серед дачників завдяки своєму смаку, а також кабачки ідеально в будь-яку страву.
На сьогоднішній день майже на кожній ділянці можна зустріти цю культуру і варто зазначити, що вона не складна у догляді, але важливо знати кілька основних нюансів, щоб не було проблем. Кабачки чутливі до умов навколишнього середовища, їм потрібне належне освітлення та температура – не менше +12 градусів. Якщо ж температура буде нижчою, то ріст рослини сповільниться, а врожай зменшиться.

Також цей овоч чутливий до надмірної вологи, адже підвищена вологість створює несприятливі умови для розвитку гнилі на зав’язях, тому рекомендується захищати рослину від дощів. Для цього слід накрити її плівкою або ж встановити тимчасовий тент.
Отже, випливає наступний момент, якщо після дощу кабачкові квіти не встигають висохнути, то вони можуть загнити. У такому випадку швидше за все загине і молода зав’язь, тому важливо вчасно обірвати квіти, варто лише торкнутись їх і вони самі відпадуть.

Важливо дотримуватись правильної відстані при висаджуванні кабачків, рекомендується це робити на відстані 40-80 см, занадто густа посадка може викликати парниковий ефект. Якщо кабачки розташовані надто близько, то це теж до хорошого не приведе.
Нестача або надлишок мікроелементів (бор, йод) можуть стати причиною проблем із цвітінням і формуванням зав’язей у кабачків. Надмірне використання азотних добрив може призвести до неправильного росту кабачків. У випадку надлишку мікроелементів рекомендується збільшити полив, а саме проводити його частіше.