Додаю у відро 1 чайну ложку, і побілка стає вічною: дерева будуть під надійним захистом роками

Старі рецепти завжди відрізняються високою ефективністю, але ніхто не говорить про те, що їх не можна доповнювати. Як зробити побілку дерев дуже міцною?

Побілка дерев практикується до сьогодні не просто так. Звісно, в нас на даний момент є величезний асортимент найрізноманітніших препаратів, які допомагають нам боротися з грибками, комахами, температурними перепадами, які призводять до пошкодження, загоєння травм у рослин, тощо.

Але городники не з чуток знають, як буває складно слідкувати абсолютно за всім, що відбувається у нас на ділянці. І саме тому є поширені процедури, які одразу задовільняють велику кількість наших потреб. Таким чином побілка дерев стала дуже популярною в багатьох країнах світу, і зокрема в Україні.

Експерт розповів, як зробити побілку міцною

Городники назвали причину, чому відшаровується кора на деревах - що робити
Експерт розповів, як зробити побілку міцною

Перш за все, це захист саме від пошкоджень, які наносяться у весняний період. Температура сильно коливається, кора може швидко нагріватися, а потім тріскатися. Такі пошкодження приносить багато неприємностей: в них живуть комахи, там заводиться грибок, а також потрапляють різні інфекції, які можуть призвести до загибелі рослини.

Власне, і сама рослина витрачає всі свої ресурси на загоєння, замість того, аби нарощувати гілки. Так само вважається, що побілка непогано захищає дерева від шкідників, а також від грибкових хвороб.

Проблема ж полягає в тому, що часто побілка зникає вже через декілька рясних дощів. І не важливо, чи додавали ви глину, або замішували мідний купорос, — вапно саме по собі водорозчинне, і легко змивається.

Як виправити цей момент? Є доволі потужний прийом. Мова йде про чайну ложку звичайної білої фарби, яка додається на відро розчину. Але безумовно, обирайте ту фарбу, яка не містить в собі велику кількість токсичних елементів.

Завдяки цьому трюку як правило вдається отримати міцний розчин, який буде триматися дуже довго, не змиватиметься дощами, і можливо навіть дотягне до наступного року, або простоїть декілька років підряд.

Схожі статті

Помідори виростуть величезними, якщо додати в ґрунт 1 простий інгредієнт: є на кожній кухні

Щоб виростити величезні помідори на своєму городі – достатньо зазирнути на кухню і серед відходів знайти цінне добриво для цього овоча. Більше подробиць розповідаємо далі.

Росте сама, пахне шиком і перетворює дачу на палац: ця квітка не потребує догляду взагалі

Дуже іронічно, що часто ми знаходимося в пошуках рослин, які можуть стати головною прикрасою нашого саду, і до того ж невибагливою, але не бачимо відповіді на поверхні.

3 хвороби троянд, які зустрічаються в кожному подвірʼї: як розпізнати і вилікувати вчасно

Останнім часом багато садівників стали скаржитися на проблеми з трояндами, які значно впливають на їхній зовнішній вигляд, а деякі квіти навіть не встигають розпуститися. Що робити?

У квітні полуниця потребує цього як повітря: 2 склянки під кущ – влітку ягодами грядку завалить

Якщо хочеться отримати розкішний врожай полуниці, необхідно подбати і про якісне підживлення. Розповідаємо в нашому матеріалі, що можна для цього використати.

Зола для картоплі: інструкція із застосування, дозування та переваги “зольної” підживки

Картоплю відносять до невибагливих культур, але при посадці її все ж таки потрібно трохи підгодувати. Найчастіше використовую золу, але робити це треба з розумом.

А якщо бабусі помилялися? Народні засоби для городу, від яких мало користі – міфи та реальність

Перш ніж застосовувати на городі якийсь із "перевірених бабусиних засобів", уважно зважте всі "за" та "проти", щоб не витратити час даремно або не зіпсувати весь урожай.