Кислі яблука? Все тому що ви забули про 1 процедуру: навесні обов’язково зробіть це

Урожаї яблук виходять кислими? Вся справа в тому, що ви забуваєте про цю процедуру. Розповідаємо, як зробити фрукти солодкими та соковитими.

Зазвичай, яблуні дають хороші врожаї, навіть якщо приділяти їм небагато уваги. Але з часом занедбані дерева дають знати про відсутність догляду: шкідники, грибок і навіть несмачні плоди. Дивно, але яблука можуть вийти без вираженого смаку, або навіть неприємно кислими.

Чому так виходить і чи можна цьому взагалі зарадити? Звичайно, перш за все, все залежить від сорту. Якщо він сам по собі розрахований на кислинку, адже велика кількість страв має її містити, то боротися з цим безумовно немає сенсу.

Чому яблука виходять кислими

Експерти пояснили, чому не потрібно викидати качани від яблук
Експерт розповів, як зробити урожай яблук солодким

Але якщо яблука були солодкими, і раптом почали родити кислими, то причин є декілька. І основна з них — ви не вносили калійні добрива. В них плодові дерева мають велику потребу, і з часом забирають увесь вміст калію із землі, після чого починають відчувати дефіцит. Особливо, якщо мова йде про високоврожайні рослини.

Також якщо мова зайшла про калій, то варто внести і магній. Окрім того, зверніть свою увагу на те, що ви вносите під дерево ще. Якщо це зольний розчин або органічні добрива — зупиніться. Справа в тому, що надлишок азоту може зробити плоди маленькими і кислими, а увесь ресурс направити на формування гілок та листя.

Експерти пояснили, чому не потрібно викидати качани від яблук
Експерт розповів, як зробити урожай яблук солодким

Нагадуємо, що зараз прекрасний час для того, аби провести необхідні інсектицидні та фунгіцидні обробки. Дерева поки що тільки починають розпускати бруньки, і далеко не всі плодові дерева зацвіли. Зокрема, яблуня зробить це лише через декілька тижнів.

Також за можливістю можна обрізати гілки та сформувати крону. Але звертайте свою увагу на погоду, і не робіть це під час дощів, так як це може нашкодити здоров’ю дерева. За необхідністю користуйтеся садовим варом.

Схожі статті

Помідори не тріскатимуться: як виростити великі та солодкі томати – всього 3 правила

Навіть огородник-початківець зможе виростити великі і солодкі томати, якщо буде дотримуватися цих 3 основних правил. Жодного потрісканого плоду!

Часник не любить надлишку добрив, але є один нюанс: перше підживлення для часнику у 2025-му

Дотримуючись простих рекомендацій, можна підготувати часник у городі до тривалого сезону та отримати восени великий урожай. Цю пряність зможе виростити навіть садівник-новачок.

Станете огірковим “магнатом”: цей сорт для Вінницької області завалить урожаєм ледачих дачників

Обрати правильний сорт огірків - завдання не з простих, але з можливих - який один сорт є ідеальним у всьому, а плодоносить довго і рясно? Агрономи розсекретили його.

За цими синенькими ганяються всі городники: найпопулярніший сорт баклажанів – супершвидкостилий

Цей сорт баклажанів є чудовим вибором для тих, хто прагне отримати високий урожай із мінімальними затратами часу. Він стійкий до хвороб, смачний, підходить навіть для консервування.

Ці 2 інгредієнти не можна змішувати: яку помилку роблять 99% городників перед посадкою картоплі

Щоб отримати хороший урожай картоплі, потрібно підготувати грядки та внести ряд добрив, але головне не переборщити та не змішувати ці 2 інгредієнти.

Врятує сад від білокрилки: дві красиві квітки, які допоможуть позбутися підступного шкідника

Як позбутися найпоширенішого шкідника садів та городів за допомогою натуральних засобів. Після цього білокрилка назавжди забуде дорогу на вашу ділянку.