Всього лише 0,4 підживки і ваша капуста піде в ріст: чим краще всього удобрити цей овоч

Завдяки цьому простому процесу можна значно підвищити врожайність і якість овочів. Капуста виросте соковитою, міцною, хрумкою та дуже естетичною. Для цього слід докласти трішки зусиль.

Капуста — це овоч, що вимагає уважного догляду, адже далеко не в кожного городника вона виростає великою, соковитою й смачною. У багатьох українців капуста взагалі занепадає. Тому, для її вирощування потрібно застосовувати лише правильний підхід, а інакше — урожаю не буде. Головним секретом успіху у вирощуванні цього овоча є підживлення. А саме те, яке слід проводити у процесі висадки розсади у відкритий ґрунт. Саме в цей час овочу потрібна допомога для розвитку сильного коріння та активного росту.

Для створення оптимального середовища для капусти використовуйте спеціальний розчин. Він допоможе захистити рослину від хвороб, зміцнити її та забезпечити необхідними елементами. Достатньо змішати всі необхідні компоненти у воді, щоб отримати потужний засіб для поливу. Такий догляд дає змогу капусті швидше адаптуватися до нових умов, уникнути стресу та почати активно розвиватися. Склад цього розчину наступний: 0,4 грамів актара, 1,5 мілілітрів магнікуру, або превікуру, і все це на один літр води.

Городники пояснили, з якою підживкою капуста на городі стане гігантською
Городники пояснили, з якою підживкою капуста на городі стане гігантською

Коли розчин готовий, поливайте ним кожну рослину під корінь. Це забезпечить ефективне поглинання всіх корисних речовин і максимальну користь для молодих пагонів. Після такого догляду капуста розпочне активно рости, і вже за кілька днів ви помітите результат — листя капусти стане яскравішим, а сам овоч виглядатиме здоровішим.

Чого точно не слід робити з капустою, так це садити її в місцях, де раніше росли рослини сімейства капустяних. Це сприяє накопиченню хвороб і шкідників, які можуть погано впливати на вашу капусту. Також не бажано застосовувати азотні добрива. Адже їх надлишок може призвести до накопичення нітратів і вразливості до хвороб, а також погіршення якості врожаю.

Схожі статті

У квітні 2025 в Дніпропетровській області вже висаджують ці 4 культури – бо потім буде пізно

Які культури вже активно висаджують в Дніпропетровській області у квітні? Розповідаємо, що саме можна вже зараз посіяти в землю, аби отримати рясний врожай.

1 помилка в посадці, через яку гинуть томати і баклажани: попрощаєтеся з врожаєм через це

У догляді за баклажанами та помідорами важливо не тільки дотримуватися усіх рекомендацій, але й не допустити деяких промахів. Про один з них розповідаємо в нашому матеріалі.

Сад перетвориться на розкішний голландський парк: 4 правила висадки та догляду за гладіолусами

Гладіолуси нерідко можна побачити на ділянці у садівників, але цвітуть вони не у всіх, адже одиниці знають, як правильно доглядати за цими квітками - запамʼятайте основі чотири правила.

Дачниці-киянки діляться секретом: дають землі ложку сухої гірчиці – і ніяких шкідників у 2025

Завдяки сухій гірчиці земля у городі насититься поживними речовинами, а самі рослини будуть захищені від шкідників. Кияни-дачники розповіли про ще кілька плюсів застосування гірчиці.

На Черкащині кладуть у лунку ложку звичайного попелу – перець росте м’ясистий, як яблуко

Додавання попелу — це простий і ефективний спосіб виростити перець, що стане справжньою окрасою вашого городу. Цей натуральний підхід зберігає екологічний баланс ділянки і самих овочів.

Морква з медовою ноткою: сорт, який став чемпіоном на овочевих ринках – спробуйте у 2025-му

Завдяки своїм унікальним характеристикам і простоті у догляді цей сорт моркви став фаворитом серед городників. Якщо хочете спробувати щось справді особливе, даний сорт стане кращим вибором.