Отримайте врожай редиски вже через 16 днів: посадіть ці скоростиглі сорти в теплицю зараз

Редиску майже завжди першою можна побачити на ділянці, але також її вирощують в теплиці, де перший врожай можна отримати навіть взимку - який сорт обрати для посадки?

Редиска є найбільш популярною і ранньою культурою для посадки, адже вона швидко дозріває, невибаглива у догляді та смакує багатьом. Цей овоч чудово підходить для вирощування не лише влітку, але й в умовах теплиці, тож свіжі плоди можна буде зібрати взимку або ж ранньою весною.

При посадці цієї культури важливо вибрати правильний сорт, адже не всі підходять для таких умов. Найкращими для вирощування в теплиці є Верано, Сілезія, Хелро, Рова та Сакса, які дають стабільно високий врожай, швидко дозрівають та стійкі до перепадів температури.

Агрономи назвали скоростиглі сорти редиски для вирощування в теплиці
Агрономи назвали скоростиглі сорти редиски для вирощування в теплиці

Для того, щоб отримати гарний врожай, важливо також звертати увагу на ті сорти, які не схильні до стрілкування – Робіно та Французький сніданок. Вони ідеально підходять для вирощування в теплиці.

Перед тим як почати сіяти редиску в теплиці, потрібно правильно підготувати ґрунт. Для цього слід вибрати добре дреновану і родючу землю з нейтральною кислотністю. Можна додати перегній або компост. Насіння слід висіяти на глибину 1,5 см, між рядами необхідно залишити відстань до 10 сантиметрів, а між рослинами до пʼяти. Якщо насіння висаджене надто густо, тоді потрібно прорідити посадку.

Агрономи назвали скоростиглі сорти редиски для вирощування в теплиці
Агрономи назвали скоростиглі сорти редиски для вирощування в теплиці

Для здорового росту, потрібно надати редисці регулярний полив, щоб запобігти застою води та гниттю коренеплодів. Поливати культуру варто невеликими дозами кожні два дні. Рівень  вологості повітря повинен бути в межах 70%, щоб уникнути пересихання ґрунту.

Важливо також провітрювати теплицю, адже занадто висока вологість може призвести до розвитку грибкових захворювань. Необхідно оглядати рослини на наявність шкідників, щоб вчасно зреагувати та почати діяти. Перший врожай можна отримати вже за 20 днів, а то і раніше.

Схожі статті

У квітні 2025 в Дніпропетровській області вже висаджують ці 4 культури – бо потім буде пізно

Які культури вже активно висаджують в Дніпропетровській області у квітні? Розповідаємо, що саме можна вже зараз посіяти в землю, аби отримати рясний врожай.

1 помилка в посадці, через яку гинуть томати і баклажани: попрощаєтеся з врожаєм через це

У догляді за баклажанами та помідорами важливо не тільки дотримуватися усіх рекомендацій, але й не допустити деяких промахів. Про один з них розповідаємо в нашому матеріалі.

Сад перетвориться на розкішний голландський парк: 4 правила висадки та догляду за гладіолусами

Гладіолуси нерідко можна побачити на ділянці у садівників, але цвітуть вони не у всіх, адже одиниці знають, як правильно доглядати за цими квітками - запамʼятайте основі чотири правила.

Дачниці-киянки діляться секретом: дають землі ложку сухої гірчиці – і ніяких шкідників у 2025

Завдяки сухій гірчиці земля у городі насититься поживними речовинами, а самі рослини будуть захищені від шкідників. Кияни-дачники розповіли про ще кілька плюсів застосування гірчиці.

На Черкащині кладуть у лунку ложку звичайного попелу – перець росте м’ясистий, як яблуко

Додавання попелу — це простий і ефективний спосіб виростити перець, що стане справжньою окрасою вашого городу. Цей натуральний підхід зберігає екологічний баланс ділянки і самих овочів.

Морква з медовою ноткою: сорт, який став чемпіоном на овочевих ринках – спробуйте у 2025-му

Завдяки своїм унікальним характеристикам і простоті у догляді цей сорт моркви став фаворитом серед городників. Якщо хочете спробувати щось справді особливе, даний сорт стане кращим вибором.