І так само вся проблема може полягати в тому, які добрива ви використовуєте. Фермери як правило навіть не намагаються зекономити на болгарських перцях і одразу купують комплексні добрива, які допомагають рослинні і якісно цвісти, і нарощувати великі плоди.
Що вже говорити про якість смаку. Чим ароматніший та солодший перець, тим краще, а досягти цього буває дуже непросто.
Чим можна удобрити перець?

Найпопулярнішим методом удобрювання землі для посадки різних овочів є додавання відстоїного коровʼяку. І хоча він може бути неприємний для роботи, відкидати його не варто. Це дуже дешево, ефективно, і неймовірно зручно. Ви підживили усю ділянку, а пізніше починаєте висаджувати розсаду, яка лише подякує вам за це.
Небезпека ховається у якості добрива. Якщо воно низької якості, не постояло достатню кількість часу, або за ним погано доглядали, рослини можуть захворіти.

Також зверніть свою увагу на золу. Бажано, щоб вона була деревинною, але деякі господарі навіть використовують вугільну. Зола зазвичай має велику кількість мінералів у своєму складі, що повністю покриває потребу рослин у різних комплексах добривах. Ба більше, вона ще й відлякує шкідників, що стає не меншим плюсом.
На які добрива можна звернути увагу, окрім вище сказаних? Ви можете придбати магнієві підживлення для перцю. Це найнеобхідніший елемент на вегетаційного етапі. Саме завдяки йому ви зможете отримати величезні, соковиті та солодкі плоди, які будуть привертати увагу, навіть перебуваючи на кущі.
Також не забувайте, що перець дуже полюбляє вологу, і не терпить прямого сонячного проміння. Якщо в травні сонця буде достатньо, то в червні вже може бути надлишок, що призводитиме до опіків. Кущі з овочами рекомендується накривати спеціальним аграрним матеріалом.