Суха погода — не перешкода: 4 городні рослини, які не потребують багато води

Останніми роками посушливе літо є нерідкістю. Але що робити, коли на городі є ділянки, які постійно освітлюються сонцем? Висадити там рослини, для яких це не стане проблемою.

Посушлива погода — це не вирок для городу, якщо знати, які рослини гарно ростуть без частих поливів. Наприклад, кабачки. Їхні корені розростаються глибоко в ґрунті, знаходячи вологу навіть тоді, коли верхній шар землі сухий. Великі листки рослини гарно захищають ґрунт від палючого сонця. Головне — посадити їх на сонячному місці з легким дренованим ґрунтом, і навіть у спекотні тижні вони радуватимуть врожаєм.

Цибуля — ще один чемпіон серед посухостійких культур. Вона гарно зберігає вологу всередині, а вузькі листки мінімізують випаровування. Навіть якщо поливати цибулю раз на тиждень, вона продовжуватиме рости. Особливо витривалі сорти, як шалот або Сеншуй Еллоу, які стають соковитими навіть у посуху. А додавши трохи мульчі з соломи, можна краще зберігати вологу в ґрунті та захищати його від перегріву.

Городники розповіли про 4 рослини, які добре ростуть навіть у суху погоду
Городники розповіли про 4 рослини, які добре ростуть навіть у суху погоду

Квасоля також вражає здатністю виживати там, де інші культури в’януть. Її корені не лише легко добувають собі воду, а й наповнюють ґрунт азотом, створюючи запас поживних речовин для майбутніх посадок. Стійки до посухи сортів квасолі існує безліч. Серед українських можна відзначити Подільську кущову та Харківську штамбову. Не менш цікавими є сорти польської селекції, як Контра, Каро та Бланка. Всі вони гарно розварюються.

Гарною стійкістю до посухи відрізняється також гарбуз. Майже без участі людини може рости батат. Озимому часнику, який гарно вкорінився до спеки, теж потрібен мінімальний полив. Але в усіх випадках важливо, щоб ґрунт був добре дренованим та замульчованим. Мульчею може стати не лише солома, а також тирса, скошена трава чи навіть шматки картону, Розкладені навколо рослин. Це допоможе довше зберігати вологу без поливу.

Схожі статті

Бур’яни у дворі зникнуть за ніч, якщо обприскати їх 1 кухонним засобом: раз, і немає

Бур'ян на подвір'ї може перетворитися у багатосерійну драму, в якій ви намагаєтеся попрощатися з цим небажаним гостем, а він все повертається, і повертається.

Коричневі плями на листках полуниці: 2 причини, через які врожай і не подумає з’явитися

Щоб полуниця виросла великою та соковитою, вона має бути абсолютно здоровою. І є декілька ознак того, що необхідно подбати про кущі прямо тут і зараз.

Забудьте про навоз та попіл: 1 інгредієнт, який збільшить врожайність в кілька разів

В травні багато дачників активно працюють на городі. Родюча земля – одна із запорук рясного врожаю. Розповідаємо, чим підживити навесні землю, щоб отримати щедрі дари наприкінці сезону.

Ці дерева вам обійдуться в копієчку: 3 дерева, догляд за якими – задоволення не з дешевих

При організації простору навколо будинку хочеться отримати максимально естетичний вигляд подвір'я, але при цьому не витрачатися занадто сильно на догляд за ним.

Несподівані грядки для рекордного врожаю: 4 місця для посадки кабачків, про які ви не знали

Вирощування кабачків на домашньому городі має певні особливості. Щоб виростити рекордний врожай овочів – можна облаштувати грядку у несподіваних місцях. "Сенсація" розповість більше подробиць.

2 маленькі хитрощі із сіллю: як правильно смажити цибулю, щоб страва вдалася на славу

Цибуля – один із ключових компонентів в багатьох стравах української кухні. В кулінарії існує багато способів це зробити. "Сенсація" розповість про один із них, а саме – додавання солі при смаженні.