Ці 3 сорти лохини бʼють всі рекорди: з року в рік саджаю лише їх і смакую ягодами круглий рік

У сучасному світі лохина вже не є чимось незвичним, тому все частіше вона зустрічається на ділянках дачників - які 3 сорти цієї рослини є найвдалішими для посадки?

Ще кілька років тому лохина вважалася екзотичною ягодою для багатьох українців. Її вирощування здавалося складним через особливі вимоги до кислотності ґрунту, тому дуже рідко цю культуру можна було зустріти на ділянках садівників. Але зараз все змінилося, і лохина на городі вже є звичною ягодою.

Тому якщо ви плануєте посадити дану рослину в цьому році, слід заздалегідь підійти до цього питання, обравши правильні сорти, які забезпечать вам той результат, який ви прагнете отримати.

Садівники назвали три найкращі сорти лохини для вирощування в Україні
Садівники назвали три найкращі сорти лохини для вирощування в Україні

Дюк

Цей сорт найчастіше вирощують в Америці, але й набуває він популярності і в Україні. Він є морозостійким та дозріває у липні, ягоди солодкі та середнього розміру. На одному кущі формується доволі багато ягід, тому рослину потрібно підв’язувати, щоб заздалегідь уникнути ламання гілок під вагою врожаю.

Чандлер

Цей сорт має високі кущі, які можуть вирости до 1,5 метра у висоту. Плодоносити рослина починає в першій половині серпня і дає врожай протягом місяця. Ягоди мають середній розмір, солодкі на смак та транспортабельні. Сорт має середню морозостійкість, тому найбільш ефективним буде його вирощування в регіонах із помірним кліматом.

Садівники назвали три найкращі сорти лохини для вирощування в Україні
Садівники назвали три найкращі сорти лохини для вирощування в Україні

Бонус

Сорт має гарну стійкість до морозів, тому можна бути спокійними. Він формує великі кущі – до 180 сантиметрів у висоту. Ягоди великі й солодкі, а отримати їх можна вже наприкінці липня.

Ці три сорти ідеально підходять для вирощування в Україні і гарно себе зарекомендували серед садівників, тому обовʼязково візьміть їх на замітку та приступайте до посадки, щоб вже зовсім скоро смакувати солодкими ягодами і пригощати всіх.

Схожі статті

Кулінари наголошують: НЕ консервуйте огірки цим способом – ризик бродіння в банках 50%

Консервування овочів таким чином, призведе до бродіння та розчарування. Досвідчені кулінари пояснили, яким чином робити цю справу точно не слід.

На Одещині ця кукурудза розкуповується як цукерки: 6 сортів, від яких всі в захваті

Вибір смачної кукурудзи у кожного буде свій. Якщо ви хочете віднайти свою фаворитку серед безлічі сортів, які пропонують селекціонери – то зверніть увагу на ці 6 варіантів з добірки "Сенсації".

Фітофтороз у 2025-му безжалісний: як захистити свої помідори від головного ворога

Фітофтороз завжди був неприємною проблемою. Але останніми роками він якийсь особливо активний. І 2025 точно не буде винятком. Тому потрібно вчасно підготуватися, щоб не дати фітофторі шансу.

Цим поливають усе – від томатів до буряка: на Рівненщині знайшли потужний рецепт 10 в 1

Існують універсальні препарати, якими можна підживлювати всі овочі без обмежень. От і виходить 10 в одному – наколотили й нумо поливати. Урожай буде таким, що доведеться ще й сусідам роздавати.

Шпаки більше не захочуть в гості: 3 супер-методи захисту вишні і черешні у 2025-му

Шпаки на городі відносяться до списку небажаних гостей, яких прибрати з ділянки від черешень і вишень не так вже й просто – перевірені методи, які стануть вам у нагоді.

Лише 1 раз на 7 днів: які овочі посадити, якщо ви рідко буваєте на дачі та не хочете працювати

Якщо ваші приїзди на дачу відбуваються тільки на вихідні і при цьому ви не хочете весь час стирчати на городі, то можна посадити ці рослини і більше не про що не переживати до кінця сезону.