Не кущі, а трудоголіки: по 1 склянці після висадки і огірки “тиражують” урожай все літо

Цією підживкою одночасно можна обробити всі огірки в городі. Садівники переконують, що овочі в 2025 році виростуть більш соковитими, великими та смачними.

Кожен український городник прагне, аби всі овочі в його городі всипали великим урожаєм уже в 2025 році. Щоб так було, важливий не лише правильний догляд за рослинами, а й додавання різноманітних підкормок. Причина — рослини живі організми, як і людям, їм також бажано отримувати, мати в своєму раціоні вітаміни, а не лише одну воду для поливу. Як це буває зазвичай, огірків багато, а тому й підживки потрібно не мало. Купувати її за рахунок пенсії, що мають українські городники, їм дорого. Утім, є одна мега дешева підживка, що й урожай допоможе отримати, й гаманець сильно не спустошить.

Насамперед, це пресовані дріжджі. Вартують вони копійки, придбати їх можна багато, розвести й приготувати настій досить просто. У першу чергу, така підживка прискорює ріст рослин, а саме завдяки тому, що вони містять в своєму складі відповідні для цього мікроорганізми. У огірків краще розвиватиметься їх коренева система, й вони зможуть більш ефективно засвоювати поживні речовини.

Садівники пояснили, яка підживка у 2025 році підійде для всіх огірків
Садівники пояснили, яка підживка у 2025 році підійде для всіх огірків

Наступне, чому варто використовувати саме дріжджі, так це те, що вони здатні збагатити землю азотом, калієм і фосфором. А все це неабияк впливає на родючість ґрунту. Всі ці корисні елементи дріжджі виділяють під час процесу бродіння. Також, саме це підживлення допомагає рослинам краще протистояти хворобам, різким коливанням температури, жарі, або рясним дощам.

Городники зі стажем, які роками використовують підживлення з дріжджів, помітили, що огірки виростають більш соковитими, великими та ароматними. Для того, аби приготувати таку підкормку для овочів, потрібно взяти 10 грамів сухих дріжджів і розчинити їх у одному літрі теплої води. Туди ж слід додати одну столову ложку цукру. Щоб настій добре приготувався, його слід залишити настоюватися протягом двох-трьох годин. За цей час відбудеться бродіння. Після цього, готовий розчин потрібно розбавити 10 літрами води й перейти до поливання огірків.

Схожі статті

Баклажани світитимуться від здоров’я: поливаємо 2 рази цим – збираємо розкішні синенькі

Щоб отримати хороший врожай, ваші рослини мають бути абсолютно здоровими. Для цього достатньо провести декілька процедур, і результат не змусить на себе чекати.

1 літр під кущ – і огірки ростуть як скажені аж до осені: збираю по 20 відер врожаю щодня

Щоб отримати великий і смачний урожай огірків, треба враховувати багато факторів під час посадки та вирощування. Одним із найважливіших пунктів є правильне підживлення.

5 рослин, які ще можна встигнути посадити в червні: урожай дозріє до перших заморозків

В червні на українських городах триває пора активних робіт. В перший місяць літа ще є можливість посадити овочеві культури, щоб зібрати з них врожаї до заморозків. "Сенсація" назве їх у матеріалі.

1 дія – і буряк зійде швидше, ніж ви думали: як прискорити процес дозрівання овочу

Посадивши буряк на городі, хочеться якомога швидше отримати перший врожай, але насправді це можна зробити, якщо вчасно зреагувати – що рекомендують городники з досвідом?

Киньте це в лунку при посадці томатів і вони відразу підуть в ріст: лайфхак від аграріїв

Для того, щоб розсада помідорів відразу пішла в ріст і згодом дала великий та смачний урожай, при посадці у лунку треба додати секретний інгредієнт.

3 краплі на відро, і бджоли злітаються на запилення, як на свято: прийом з Одещини

Чим інтенсивніше проходить процес запилення, тим кращих врожаїв ми можемо очікувати на грядці. Але що робити, якщо бджоли не бажають проявляти інтерес до вас?