Українські городники, які торгують на ринках, завжди гоняться за ранньою посадкою овочів, ранніми сортами та швидкістю отримання врожаю. Причина — що раніше на прилавках з’явиться щось, тим якомога дорожче його можна продати. Потім, коли ж буде вже активний сезон того, або іншого овоча, ціна на нього різко впаде. А так, як пенсія та заробітні плати в українців копійчані, в кого є можливість, той намагається бодай щось садити, продавати й отримувати додатковий дохід.
Так ось, існують три ефективні прийоми для того, аби якомога швидше виростити в своєму городі кабачки. Або, як люблять говорити сучасні жінки та блогери, цукіні. “Я смажу цукіні, а не кабачки…”. Тож, в першу чергу, для вирощування кабачків повинна бути тепла грядка. Причина — ця культура дуже сильно теплолюбна. Щоб земля була теплою, до неї можна додавати сухе листя, солому або залишки різних рослин. Все це є своєрідним зігріваючим елементом. Звичайно, що землі повинно бути більше, ніж всіх цих компонентів, але, і шар всього цього теж має бути.

Щоб кабачки зійшли якомога швидше, насіння для їх посадки вже має бути пророщеним. Для цього, їх заздалегідь слід замочити в теплій воді. Краще всього залишити їх у волозі на всю ніч, але не більше, оскільки насіння може згнити. А щоб ефект був ще кращим, це насіння можна загорнути у вологу тканину. В такому стані воно повинно лежати до тих пір, поки в ньому не з’являться маленькі паростки.
Крім цього, швидкість росту цих овочів ще й може залежати від їх розташування. Саме їх бажано садити виключно у сонячному місці. Земля заздалегідь повинна бути пухкою, містити добрива, в міру бути зволожена. Також, кабачкам важливий простір і відстань. Варто лише уявити, що висаджувати їх потрібно на відстані 70-80 сантиметрів одне від одного. Тоді, між ними достатньо циркулюватиметься повітря й вони не будуть хворіти.