3 ефективні прийоми вирощування ранніх кабачків на Одещині: грядка як у професійних агрономів

Знаючи ці цікаві правила виростити кабачки швидко та ефективно зможе будь-який садівник. До того ж, без дорогих добрив чи надмірних фізичних зусиль. Спробуйте та переконаєтесь самі!

Українські городники, які торгують на ринках, завжди гоняться за ранньою посадкою овочів, ранніми сортами та швидкістю отримання врожаю. Причина — що раніше на прилавках з’явиться щось, тим якомога дорожче його можна продати. Потім, коли ж буде вже активний сезон того, або іншого овоча, ціна на нього різко впаде. А так, як пенсія та заробітні плати в українців копійчані, в кого є можливість, той намагається бодай щось садити, продавати й отримувати додатковий дохід.

Так ось, існують три ефективні прийоми для того, аби якомога швидше виростити в своєму городі кабачки. Або, як люблять говорити сучасні жінки та блогери, цукіні. “Я смажу цукіні, а не кабачки…”. Тож, в першу чергу, для вирощування кабачків повинна бути тепла грядка. Причина — ця культура дуже сильно теплолюбна. Щоб земля була теплою, до неї можна додавати сухе листя, солому або залишки різних рослин. Все це є своєрідним зігріваючим елементом. Звичайно, що землі повинно бути більше, ніж всіх цих компонентів, але, і шар всього цього теж має бути.

Садівники пояснили, які дії допоможуть швидко виростити кабачки на Одещині
Садівники пояснили, які дії допоможуть швидко виростити кабачки на Одещині

Щоб кабачки зійшли якомога швидше, насіння для їх посадки вже має бути пророщеним. Для цього, їх заздалегідь слід замочити в теплій воді. Краще всього залишити їх у волозі на всю ніч, але не більше, оскільки насіння може згнити. А щоб ефект був ще кращим, це насіння можна загорнути у вологу тканину. В такому стані воно повинно лежати до тих пір, поки в ньому не з’являться маленькі паростки.

Крім цього, швидкість росту цих овочів ще й може залежати від їх розташування. Саме їх бажано садити виключно у сонячному місці. Земля заздалегідь повинна бути пухкою, містити добрива, в міру бути зволожена. Також, кабачкам важливий простір і відстань. Варто лише уявити, що висаджувати їх потрібно на відстані 70-80 сантиметрів одне від одного. Тоді, між ними достатньо циркулюватиметься повітря й вони не будуть хворіти.

Схожі статті

Підживлення картоплі до 30 червня – вирішальне для врожаю: тільки ці добрива варті уваги

До кінця червня городники повинні встигнути підживити картоплю, щоб в подальшому отримати щедрі врожаї з грядок. Які добрива ідеально для цього підійдуть – розповість "Сенсація".

На Рівненщині між рядками огірків висівають сидерати – і збирають на 30% більше врожаю

Якісні добрива і правильний полив – зазвичай так городники намагаються збільшити врожайність томатів. Але для цього, як виявилося, можна використовувати ще й сидерати. Розповідаємо про цікавий метод.

75 г + 10 л води – перці ростуть великими, соковитими та довше зберігаються

Хочете гарний врожай перцю, але щороку він виходить посереднім? Можливо, просто не вистачає підживлення. Але не будь-якого, а 1-го конкретного добрива. Розповідаємо секрет досвідчених городників.

Німецький секрет врожайності: 4 добрива для помідорів, які підгледіли переселенці

Німці до всього підходять дуже відповідально. Навіть до городництва. Тому вони вміють вирощувати класні томати. І головною причиною їхнього успіху є добрива. Точніше, одразу 4 правильні підживки.

Слимаків з городу вивести легко: 5 домашніх рецептів, які є дуже дієвими – схвалено агрономами

На вашому городі повно слимаків? Це дуже неприємна ситуація, яка може вартувати вам врожаю. Та якщо вчасно скористаєтеся цими простими методами, тоді "непроханих гостей" на ваших грядках не буде.

Свіжі овочі будуть до глибокої осені: що посіяти до липня – встигніть зібрати ще 2 хвилі урожаю

Лише кілька днів відділяє нас від другого літнього місяця. І оскільки до липня ще є час – городники можуть подбати про посів деяких овочевих культур. Тоді у вас буде шанс зібрати ще 2 хвилі врожаю.