Не всі буряки мають бордовий колір та однакові на смак, є сорти, які суттєво відрізняються за своїми характеристиками. Кормовий буряк “Екендорфський жовтий” належить до середньоранніх. Рослина має світло-зелене листя, а коренеплоди кубовидної форми з гладенькою шкірою.
Верхня частина кореня має сіро-жовте забарвлення, тоді як підземна частина має лимонно-жовтий колір, з жовтуватим м’якушем. На врожайність буряків значною мірою впливають вчасно внесені підживлення, боротьба з бур’янами, хворобами й шкідниками.

Даний сорт має високу стійкість до низьких температур і зберігається протягом 5 місяців. Його вирощування досить просте, насіння висівається прямо у відкритий ґрунт та не передбачає попереднього вирощування розсади. Сівба проводиться тоді, коли температура ґрунту досягає 7 градусів. Насіння необхідно загорнути на глибину 4 см.
Кормові буряки проростають за низьких температур – близько 3 градусів, але щоб отримати рівномірні сходи, необхідна температура до 15 градусів. Після появи першої пари справжніх листків посіви слід прорідити. Ця культура полюбляє вологу, тому слід забезпечити її цим, особливо в період проростання насіння та в середині літа – з липня по серпень.

На рахунок підживлень, найбільше азоту рослина засвоює у червні та липні, фосфору – в липні, а калію – у період з червня по вересень. Надмірне внесення азотних добрив може негативно відобразитись на рослині, тому слід бути обережними.
Щоб уникнути появи шкідників і різних захворювань, рекомендується не сіяти буряк кілька років поспіль на одному і тому ж самому місці. Між посівами буряків висівають інші культури протягом трьох років, як результат зберігається родючість ґрунту.