В цих місцях кріп ніколи не зійде: 5 точок на городі, про які обов’язково мають знати господарі

Знаючи це, висаджувати кріп можна буде, одразу ж, в правильних місцях. Тоді пересівати й виконувати зайвої роботи просто не доведеться. Чого саме не любить ця зелень?

Місць в городі, в яких ніколи не зійде кріп, існує цілих п’ять. Про них можуть не гласно знати лише найдосвідченіші городники, які висаджують цю зелень з року рік. Завдяки тому, що вони сіяли кріп, то тут, то там, вони помітили й побачили на своїх помилках те, де ця рослина у них ніколи так і не виросла. Сучасній молоді пощастило, адже вони заздалегідь про все можуть прочитати в мережі, й одразу ж, посіяти крім там, де він 100% зійде.

У першу чергу, кріп буде погано рости в тіні, або навіть в затінених ділянках. Усе тому, що це теплолюбна рослина і їй потрібно багато сонця (але не пустеля). В жарких і спекотних умовах вона почуває себе більш комфортно, ніж там, де сонячного світла менше. Також, цій зелені важко рости в занадто щільному ґрунті, там насіння може не прорости взагалі. Те саме це стосується й глиняної місцевості. Все таки, для того, аби зелень добре росла, їй потрібен родючий і пухкий ґрунт, бажано чорнозем.

Садівники пояснили, в яких місцях ніколи не буде сходити й рости кріп
Садівники пояснили, в яких місцях ніколи не буде сходити й рости кріп

Наступне, на що завжди слід звертати увагу, так це на місця, в яких накопичується чимала кількість вологи. У таких місцях насіння кропу просто загниє, адже “болота” ця зелень не любить. На ріст кропу може впливати й земля з підвищеним рівнем кислотності. Насамперед, якщо pH (кислотність) ґрунту нижче 5,5, кріп буде сходити дуже погано.

Крім цього, якщо удобряти землю занадто великою кількістю азоту, то на такій місцині ця зелень теж буде рости погано. Щоб такого не було, не варто удобряти свій город гноєм. Краще всього, це використовувати перегній. До того ж, завжди й всюди. Адже, сам гній не лише насичує ґрунт надмірною кількістю азоту, але й засмічує його величезною кількістю нітратів. В результаті, все це потрапляє в зелень та овочі, які потім куштують самі ж садівники та їх покупці на ринку.

Схожі статті

Щоб кожна квітка томатів перетворилася на зав’язь, зробіть цю 1 дію: реальний засіб для цього

Обробка помідорів цим натуральним засобом покращить запилення, а пилок стане більш життєздатним. А тому, слід очікувати, що зав'язі будуть практично з кожної квітки!

Рятуємо врожай від рясних злив влітку 2025: просто додаємо на грядки гумінові кислоти

Влітку спека може змінюватись зливами, які не кращим чином впливатимуть на ріст культур. Щоб захистити їх від надмірної вологи – використайте гумінові кислоти. "Сенсація" розповість про них далі.

Природній аналог нітроамофоску, що зможе приготувати кожен садівник: 3 інгредієнта й готово

Це рецепт "домашньої нітроамофоски", що корисний, як для навколишнього середовища, так і рослин, і самих садівників. Засіб абсолютно органічний, але не менш дієвий, поживний і надійний.

Посадіть капусту в ці 5 днів у червні: кожен качан вродить по 5 кг – найвдаліші дати

Капусту зовсім не пізно висаджувати у червні. До осені качани наберуть силу, тож отримаєте чималий врожай. От тільки треба звіритися з посівним календарем, щоб отримати величезні головки.

У Житомирі вигадали новий спосіб посадки кавуна! Завалить урожаєм навіть у холодному климаті

Виростити кавуни на своїй дачній ділянці тепер може кожен городник, незалежно від розташування регіону. Навіть у прохолодному кліматі ви отримаєте супер урожай.

Не якийсь там бур’ян, а справжній друг: ось чому полин не видаляють з грядок на Бессарабії

Українці думають, що видаляють бур'ян, але насправді — це ціле золото. Полин настільки корисний і потрібний у господарстві, що це навіть важко уявити, але це так!