Місць в городі, в яких ніколи не зійде кріп, існує цілих п’ять. Про них можуть не гласно знати лише найдосвідченіші городники, які висаджують цю зелень з року рік. Завдяки тому, що вони сіяли кріп, то тут, то там, вони помітили й побачили на своїх помилках те, де ця рослина у них ніколи так і не виросла. Сучасній молоді пощастило, адже вони заздалегідь про все можуть прочитати в мережі, й одразу ж, посіяти крім там, де він 100% зійде.
У першу чергу, кріп буде погано рости в тіні, або навіть в затінених ділянках. Усе тому, що це теплолюбна рослина і їй потрібно багато сонця (але не пустеля). В жарких і спекотних умовах вона почуває себе більш комфортно, ніж там, де сонячного світла менше. Також, цій зелені важко рости в занадто щільному ґрунті, там насіння може не прорости взагалі. Те саме це стосується й глиняної місцевості. Все таки, для того, аби зелень добре росла, їй потрібен родючий і пухкий ґрунт, бажано чорнозем.

Наступне, на що завжди слід звертати увагу, так це на місця, в яких накопичується чимала кількість вологи. У таких місцях насіння кропу просто загниє, адже “болота” ця зелень не любить. На ріст кропу може впливати й земля з підвищеним рівнем кислотності. Насамперед, якщо pH (кислотність) ґрунту нижче 5,5, кріп буде сходити дуже погано.
Крім цього, якщо удобряти землю занадто великою кількістю азоту, то на такій місцині ця зелень теж буде рости погано. Щоб такого не було, не варто удобряти свій город гноєм. Краще всього, це використовувати перегній. До того ж, завжди й всюди. Адже, сам гній не лише насичує ґрунт надмірною кількістю азоту, але й засмічує його величезною кількістю нітратів. В результаті, все це потрапляє в зелень та овочі, які потім куштують самі ж садівники та їх покупці на ринку.