Найбільшими проблемами, з якими зіштовхуються городники під час вирощування цієї зелені, — це пересихання куща, його недовготривале життя, або погана якість.
Інколи кріп буває такий, що і він ніби і є, але використовувати його не хочеться: складається враження, наче подрібнюєш на якусь страву на зелень, а сухі палиці.
Як виростити на городі пишний кріп

Коли ми вирощуємо кріп, нам важливо отримати і гілочки, і листя, і суцвіття. Останні необхідні для подальшого розмноження рослини.
Тому рекомендуємо використати азотне добриво, яке є у кожного на городі. Мова йде про настій з кропиви.
Кропива містить у своєму складі ті самі корисні елементи, в яких має потребу і кріп. Тому після того, як ви приберете свою ділянку, не викидайте цю траву, а подрібніть її, помістіть у відро, а потім залити гарячою водою. Цей настій можна залишити на декілька днів. Після цього проціджуємо його, і розбавляємо ще відро води.
Якщо є зола, додаємо склянку, і виходить прекрасне підживлення, яке ідеально підходить для кропу. Поливаємо таким чином раз у 10 днів, і вже за місяць у вас буде ціла плантація кропу.
Також не забувайте, що висаджувати кріп краще на світлих ділянках, але можна зробити це між рядами огірків, кабачків або навіть помідорів. Це спростить полив, адже кріп завжди буде отримувати свою частку вологи, але при цьому вам доведеться окремо дбати про зелень.
Також прекрасним рішенням стане висадка кропу біля інших культур завдяки його інсектицидним властивостям. Кріп відганяє від себе багатьох шкідників, і це може допомогти іншим рослинам справлятися із зовнішньою загрозою.