Троянди будуть довго і красиво цвісти: 3 кроки, і все літо не буде відбою від пишних бутонів

Якість цвітіння троянд — відображення того, наскільки добре садівник за ними доглядає. Розповідаємо про обов'язкові кроки, які забезпечать вас розкішними бутонами.

Безумовно, троянда може обійтися і без особливого догляду: достатньо її добре поливати, і як правило кущі виживають в таких умовах і навіть тішать декількома хвилями цвітіння. Але якщо приділяти їм час і дарувати любов, результат буде просто неперевершеним.

Якщо хочете, аби ваш розарій завжди квітнув і був здоровим, спробуйте зробити наступні кроки по догляду за квітами.

Як правильно доглядати за трояндами

Квітникарі розповіли, як підживити троянди в домашніх умовах
Квітникар розповів, як правильно доглядати за трояндами

З настанням тепла найпершим етапом має бути обрізка. Проводити її необхідно при сухій погоді. Якщо піде дощ, то є великий шанс загнивання та зараження грибковими захворюваннями.

Тому інструмент необхідно добре обробити, можна спиртом, обережно зрізати усі непотрібні пагони, а потім обробити їх тонким шаром садового вару. Якщо не вмієте працювати з ним, краще не братися, і просто слідкувати за станом гілок.

Експерт розповів, як підживлювати троянду навесні
Квітникар розповів, як правильно доглядати за трояндами

Далі проводимо обробку інсектицидами та фунгіцидами. Робимо це до настання цвітіння, але коли вже виросли пагони та листя. Робити це дуже важливо, так як шкідники обожнюють молоді тканини рослин, і з’їдають їх швидко і рішуче.

Краще одразу комбінувати препарати між собою, а також додавати амінокислоти, щоб вони не змивалися при найперших опадах.

Якщо бутони троянд починають гнити, обробіть їх таким методом
Квітникар розповів, як правильно доглядати за трояндами

А далі беремося за добрива. Калій та магній потрібні трояндам постійно, адже він напряму впливає на бутонізації. Але важливий момент: вносити їх не можна, коли йде цвітіння, лише між хвилями. Якщо трояндам всього вистачає, вони будуть цвісти безперервно, тому можливо необхідності в добривах як таких і немає. Достатньо тоді просто розпушувача землю навколо кореневої системи та добре поливати троянди, аби їм вистачало вологи для нарощування бутонів.

Схожі статті

Підживлення картоплі до 30 червня – вирішальне для врожаю: тільки ці добрива варті уваги

До кінця червня городники повинні встигнути підживити картоплю, щоб в подальшому отримати щедрі врожаї з грядок. Які добрива ідеально для цього підійдуть – розповість "Сенсація".

На Рівненщині між рядками огірків висівають сидерати – і збирають на 30% більше врожаю

Якісні добрива і правильний полив – зазвичай так городники намагаються збільшити врожайність томатів. Але для цього, як виявилося, можна використовувати ще й сидерати. Розповідаємо про цікавий метод.

75 г + 10 л води – перці ростуть великими, соковитими та довше зберігаються

Хочете гарний врожай перцю, але щороку він виходить посереднім? Можливо, просто не вистачає підживлення. Але не будь-якого, а 1-го конкретного добрива. Розповідаємо секрет досвідчених городників.

Німецький секрет врожайності: 4 добрива для помідорів, які підгледіли переселенці

Німці до всього підходять дуже відповідально. Навіть до городництва. Тому вони вміють вирощувати класні томати. І головною причиною їхнього успіху є добрива. Точніше, одразу 4 правильні підживки.

Слимаків з городу вивести легко: 5 домашніх рецептів, які є дуже дієвими – схвалено агрономами

На вашому городі повно слимаків? Це дуже неприємна ситуація, яка може вартувати вам врожаю. Та якщо вчасно скористаєтеся цими простими методами, тоді "непроханих гостей" на ваших грядках не буде.

Свіжі овочі будуть до глибокої осені: що посіяти до липня – встигніть зібрати ще 2 хвилі урожаю

Лише кілька днів відділяє нас від другого літнього місяця. І оскільки до липня ще є час – городники можуть подбати про посів деяких овочевих культур. Тоді у вас буде шанс зібрати ще 2 хвилі врожаю.