Усі городники надають перевагу стійким сортам перцю, які не лише легкі у догляді, а й показують грандіозний результат при зборі врожаю. Вони витривалі не лише до хвороб, а й до інших несприятливих умов.
Анастасія
Цей сорт славиться своїми великими, конусоподібними плодами, які є м’ясистими, солодкими і мають соковиту м’якоть. Сорт не лише добре переносить різкі перепади температури, а й дає високу врожайність – до 15 кг з квадратного метра.

Кубоподібний товстяний
Даний сорт має середні за розміром плоди, які підходять для консервації. Вони стійкі до різних захворювань, зокрема до фітофторозу та добре реагують на несприятливі погодні умови, навіть на посуху і різке похолодання.
Боярд
Сорт є невибагливим у догляді, його можна вирощувати як у відкритому ґрунті, так і в теплицях. Він стійкий до захворювань і різких змін температури, тому вважається ідеальним для вирощування.

Солодкий перець надає перевагу легким, нейтральним або слаболужним ґрунтам, тому почати підготовку ділянки варто ще за рік до посадки. Необхідно підібрати правильні культури-попередники. Найбільш сприятливими є огірки, кабачки, морква, цибуля, гарбуз. Не рекомендується вирощувати перець після картоплі, помідорів, баклажанів, перцю, адже так підвищуються шанси на ураження рослин захворюваннями.
Відстань між лунками має бути до 50 см, а міжряддя – 60 см. Коренева шийка рослини повинна бути на рівні поверхні ґрунту. У кожну ямку слід додати по одній столовій ложці комплексного мінерального добрива, яке багате на азот, фосфор і калій. Добриво потрібно перемішати з землею на дні лунки, але обережно.