Моркву доволі часто вирощують на ділянках, але в порівнянні з томатами та огірками – різниця велика. Не завжди вдається отримати той результат, який ви хотіли б, але слід не забувати, що важливу роль відіграє сорт культури, який впливає на врожайність, адже існують види моркви, які здатні плодоносити мізерну кількість плодів і навпаки.
Кожного року в городників з’являється свій фаворит, який вони наполегливо рекомендують посадити іншим, цього року головною “зіркою” став гібрид, який є стійким до розтріскування та цвітіння.

Руфіна
Це ранньостиглий гібрид, який швидко дозріває, тож першими плодами будете смакувати через маленький проміжок часу. На вигляд морква має рівну циліндричну форму, яскравий помаранчевий колір. Вона є солодкою, тому ідеально підходить для свіжого вживання, а також для приготування соків і пюре.
Посів моркви варто проводити тоді, коли ґрунт прогріється до температури +8 градусів. Ідеальним місцем для посадки є добре освітлені ділянки, хоча сама морква здатна рости в невеликих затінках.

Протягом усього періоду вегетації, потрібно підтримувати правильну вологість в ґрунті, особливо коли фаза активного росту. Не секрет, що морква є чутливою до посухи, тому нестача води може призвести до деформації коренеплодів.
Що стосується підгодівлі, рекомендується використовувати органічні добрива – компост і перепрілий гній, вони не лише збагачують землю поживними речовинами, а й покращують його структуру. Якщо надати всі ці умови для вирощування моркви, то врожаю вистачить на всіх, тому не нехтуйте рекомендаціями городників та дотримуйтесь їх.