На Сумщині садять огірки лише 2 сортів: інші не витримують холодних ночей, а ці – легко

Зараз погода дивує своєю нестабільністю, тому важливо обирати ті сорти огірків, які добре переносять холод та спеку. Саме ці 2 сорти дуже витривалі і завжди дають стабільний урожай.

Огірки – культура, якій на початку розвитку потрібне тепло, а надалі – гарний полив та не дуже спекотна погода. Та селекціонери зараз вивели сорти огірків, які більш стійкі до різних природних умов і підходять для вирощування в різних регіонах України.

До вашої уваги 2 сорти огірків, які дуже стійкі до перепадів температур та хвороб і завжди дають гарний та стабільний урожай.

Арктика

Агрономи розповіли, як виростити хрумкі огірки-мізинчики
Городники назвали 2 сорти огірків, які не бояться приморозків

Сорт “Арктика” не просто так має таку назву. Він дуже ранній і не боїться невеликих приморозків, дощів та холодних ночей.

Урожай можна збирати вже через 35 днів після перших сходів, тому цей сорт можна вирощувати у 2 обороти. Самі огірки ростуть не дуже великими, продовгуватими. Огірки мають яскравий зелений колір, тонку шкірку та соковиту і хрумку м’якоть без гіркоти.

Цей сорт огірків з’явився в Україні не так давно. Та його вже дуже полюбили, як городники, так і підприємці, які вирощують огірки у промислових масштабах. Цей сорт підходить для вирощування як у відкритому грунті, так і у теплицях.

Євро пік

Агрономи розповіли, чого не треба робити перед посадкою огірків на грядки в травні 2025 року
Городники назвали 2 сорти огірків, які не бояться приморозків

Огірки сорту “Європік” ранньостиглі. Урожай можна збирати через 40-45 днів після перших сходів. Сорт стійкий до перепадів температур та холоду і дощу. Щодо посухи, цей сорт не дуже любить сушу, тому його потрібно регулярно поливати, якщо немає довгий час дощу. Рослина стійка до стресових умов, шкідників і хвороб.

Огірки цього сорту мають темно-зелене забарвлення, вони солодкі і хрумкі. Ці огірки підходять як для вживання їх у свіжому вигляді, так і для маринування та соління.

Сорт популярний як серед городників, так і серед промисловців.

Схожі статті

На Полтавщині знають 3 секрети швидкого дозрівання помідорів: в чому вся “сіль”

Посмакувати соковитими червоними плодами полюбляють усі без виключення. А щоб якомога скоріше зірвати на грядці перший помідор, треба зробити дещо просте, але дуже важливе.

Не інсектициди, а що під рукою: 300 г на відро гарячої води, й забудете про колорадських жуків

Кущики картоплі підіймаються все вище, а значить, з'являється чимало охочих поласувати ніжною зеленню. Серед них чільне місце посідає колорадський жук. Боротися з навалою будемо дієвими методами.

Лохина – ваш мастхев на дачі: чому потрібно мати цю культуру на своїй ділянці в 2025 – переваги

Вирощування лохини все більше і більше стає популярним в Україні, але якщо ви сумніваєтесь в її посадці, тоді вам слід знати 5 переваг цієї культури.

1 продукт з кухні – і мурах, як і не було: як прогнати цих шкідників з ділянки раз і назавжди

Мурахи хоч і часті гості на територіях дачників, але точно непрохані – що треба зробити, щоб ці комахи зникли й більше не з'являлись. Перевірений метод.

Бульби розміром з гігантський кулак: чим полити картоплю в червні 2025 – важливе правило

Червень – найсприятливіший період для підживлення картоплі, саме ця процедура закладає основу майбутнього врожаю, якість, розмір і смак бульб. Чим полити рослину?

Старе відро + дача = ідеальне комбо! Як і де застосувати цей предмет на ділянці

Кожен дачник під своїм контролем має деякі речі, які здавалося б, що вже не буде використовувати, але насправді будь-який предмет може бути корисним, але виконувати зовсім іншу функцію.