Звісно, для гарного врожаю болгарського перцю його слід підживлювати. Та стимулювати ріст зеленої маси й плодів можна навіть підручними засобами. І тоді зможете і салат смачненький приготувати, і фаршировані перці начинити.
Перці – рослини теплолюбні. Отже, висаджувати розсаду в ґрунт слід, коли земля достатньо прогріється. Щойно саджанці почнуть набиратися в силі, їм потрібне азотне підживлення. Таким чином стане утворюватися зелена маса.

Тут у пригоді стане настій коров’яку. 100 г засобу слід розбавити у 1 л гарячої води. Дайте добриву настоятися протягом 3 годин. Потім долийте ще 5 л простої води й можете поливати перцеві грядки.
Чудовим підживленням є настій із трав. Наберіть бур’янів, які зростають довкола. Це може бути, скажімо, кульбаба, або інші рослини. Сировини має бути 300 г. Покладіть її у 10-літрове відро, залийте водою по самі вінця. Залиште киснути на кілька діб. Після цього полийте цілющою водичкою зелені насадження. Запах буде неприємний, натомість користь відчутна.

Якщо дріжджі використовувати не лише для пиріжків, з цього буде певний зиск. 2 столові ложки засобу розчиніть у відрі води. Змочіть землю довкола перців отриманою сумішшю. Рослини ростимуть немов на дріжджах у прямому сенсі.
Коли перці зацвітуть, доведеться підгодувати їх фосфором та калієм, аби бутони сформувалися якомога швидше. У цьому випадку беріться за золу. 100 г засобу на 1 відро води буде достатньо.
А коли з’являться перші плоди, у хід має піти добриво з бананової шкуринки. Подрібніть її у блендері. Залийте 1 л гарячої води. Настоюйте протягом 3 днів. Після цього додайте у відро з водою та здійсніть полив.