Секрет пишних лілій: чим підживити квіти у травні 2025 – виростуть півтораметровими красунями

Щоб лілії виросли дійсно величезними, пишними та подарували тривали цвітіння, доведеться подарувати їм якісне підживлення. Розповідаємо, що зробити.

Якщо лілія не просто звикає до нового місця, а почувається дуже комфортно із часом розростається, господиня у праві чекати на якісне та тривале цвітіння. Кластер із цибулин здатний подарувати неймовірне видовище, яке завжди того варте.

Але лілії цвітуть лише раз на рік, тому варто взяти з цього видовища все. Аби зробити його дійсно розкішним, подбайте про внесення добрив у травні, якраз у період, коли кущ набирає силу, дає квітконоси, і закладає усі ресурси у майбутні квітки.

Чим підживити лілії у травні

Яке підживлення внести до лілій
Яке підживлення внести до лілій

Маємо підкреслити: якщо не знаєте, чим підживити лілії, то краще цього взагалі не робити, так як вони можуть різко відреагувати на ті елементи, які їм не підходять.

Ми наближаємося до бутонізації, тому найкращим добре вам стане комплекс. Його можна вносити як зараз, так і під час очікування, коли бутони будуть розкриватися.

Для цього нам потрібна 1 склянка золи на відро води, із розрахунку на кущ лілій, туди вносимо 10 г монофосфату калію та калімагнезії. Остання речовина особливо корисна для лілій, які мають яскраве забарвлення.

Квітникар розповів, чим підживити лілії у травні

Таким розчином можна поливати лілії до настання цвітіння із інтервалом в 10 днів. Воду краще обирати тепло, аби цибулини почувалися комфортно.

Наголосимо, що органічними добривами лілії не підживлюють, так як це може спровокувати захворювання у цибулин. Так само варто з обережністю обирати мінеральні підживки у зв’язку з тим, що вони можуть робити ґрунт кислим, а лілії краще ростуть у лужному середовищі.

Схожі статті

Ці 3 рослини захистять овочі від хвороб, а вас від стресу: на Київщині завжди роблять так

Якщо постійно виникають питання на городі з тим, аби підтримати здоров'я та імунітет рослин, у тому числі овочів, необхідно звернутися до трав-експертів

Невидимий ворог: мешканці Голованівщини знайшли дуже простий засіб від кореневого шкідника

Ви можете не побачити нематоду, яка псує корінці та стебла, але у підсумку городні рослини почнуть чахнути. Заражену городину врятувати не вдасться, але позбутися черв'яків можна дуже просто.

Цей сорт півонії є найароматнішим: українка показала, як виростила 101 бутон у цьому сезоні

Ці півонії виростають досить компактними, але великими й шикарними. Вони створять неабияку гарну атмосферу в будь-якому саду. А головне, наповнять будь-яке середовище медовим смаком.

1 ложка на відро води: буряк виросте великим і супер солодким – чим його полити влітку 2025

Мрія кожного дачника – це отримати щедрий врожай буряка, і при цьому, щоб його плоди були солодкими – чим краще підгодувати овоч, щоб він був нереально смачним?

Гусінь не буде мати з вами справ: 2 методи вирішення проблеми ще до її зародження

Гусінь виникає на наших ділянках раптово, з'їдає абсолютно все за лічені дні, і залишає після себе лише пустоту, не тільки на городі, але і в серці.

Попелиця повторить долю динозаврів: обприскую смородину ось цим, щоб комаха пішла геть

Попелиця – підступний шкідник, який полюбляє оселятись на зворотній стороні листочків смородини. Як її звідти прогнати і які засоби допоможуть це зробити? "Сенсація" знайшла відповіді на запитання.