У травні посієш, і квітуватимуть аж до осені: 3 топ-рослини для вашої клумби

Тюльпани й нарциси – гарні квіти, але цвітуть дуже недовго. А хочеться, щоб клумба милувала око протягом усього сезону. Висадіть ці 3 види декоративних рослин і лиха не знатимете.

У травні можна висадити такі квіти, що випускатимуть цвіт аж до вересня. Отже, ваша клумба весь час буде нарядною попри нетривале квітування півоній, лілій, айстр та гладіолусів.

Щоб ділянка перетворилася на квітучу оазу влітку, треба потурбуватися про це травневими днями. Поряд з улюбленими рослинами обов’язково висадіть ці 3 квітки. І тоді протягом усього літа та навіть восени не матимете клопоту, адже ці кущики здатні квітувати весь сезон.

Чорнобривці

Насіння висаджують у землю проросле. Викладіть його на блюдечко, накрийте мокрою серветкою. За 3 дні насінини мають проклюнутися, і їх можна занурювати у ґрунт. Робіть це на сонячному боці клумби.

Чорнобривці квітуватимуть усе літо

Для високорослих сортів потрібна відстань 40 см, для середньо рослих – 30 см, для низеньких достатньо буде й 20 см. Якщо ґрунт не поживний, доведеться двічі за сезон підживлювати ці плодовиті квіточки.

Петунії

Щоб висадити насіння цих гарних квітів, спочатку підготуйте ділянку, ретельно її змочивши та спушивши. Зробіть неглибокі борозенки. Викладіть насіння, але землею не присипайте. Просто збризніть із пульверизатора.

Петунії квітуватимуть усе літо

Накрийте агроволокном. Регулярно поливайте. За тиждень мають з’явитися перші сходи. Коли на стеблах з’являться по 3-4 листочки, їх можна сміливо розсаджувати на відстань 25 см одне від одного.

Жоржини

Бульби занурюйте в землю на глибину 10-15 см. Якщо корінець вже випустив бруньки, то викладайте так, щоб вони опинилися зверху. Це великі кущі, тож їх треба висаджувати на відстані пів метра один від одного.

Жоржини квітуватимуть усе літо

Жоржини віддячать великими гарними квітами, якщо висадите їх на сонячному боці, будете регулярно поливати та підживлювати. Обов’язково організуйте опору для високих стебел рослин.

Схожі статті

Цим поливають усе – від томатів до буряка: на Рівненщині знайшли потужний рецепт 10 в 1

Існують універсальні препарати, якими можна підживлювати всі овочі без обмежень. От і виходить 10 в одному – наколотили й нумо поливати. Урожай буде таким, що доведеться ще й сусідам роздавати.

Шпаки більше не захочуть в гості: 3 супер-методи захисту вишні і черешні у 2025-му

Шпаки на городі відносяться до списку небажаних гостей, яких прибрати з ділянки від черешень і вишень не так вже й просто – перевірені методи, які стануть вам у нагоді.

Лише 1 раз на 7 днів: які овочі посадити, якщо ви рідко буваєте на дачі та не хочете працювати

Якщо ваші приїзди на дачу відбуваються тільки на вихідні і при цьому ви не хочете весь час стирчати на городі, то можна посадити ці рослини і більше не про що не переживати до кінця сезону.

Рожевий, жовтий і білий! Ці 3 сорти аґрусу – справжнє свято на городі: діти його обожнюють

Аґрус смакує і дорослим, і малим, але щоб ця культура вродила рясний і солодкий врожай, потрібно обрати правильний сорт – чим підгодувати ягідні кущі?

На Черкащині фермери сіють сидерати одразу після часнику – пояснили, чому це важливо вже зараз

Часник — далеко не простий овоч! Є декілька важливих причин того, чому після його вирощування слід негайно садити сидерати. Не всі садівники, навіть досвідчені, знають й роблять це!

На Одещині тестують новий метод підживлення баклажанів – дає приріст плодів за 3 дні

Цим екологічним, корисним і дієвим добривом варто спробувати поливати баклажани у червні та липні. Воно чудово підходить для спекотних днів! Овочі різко почнуть рости!