Але дещо у багатьох господинь сильно відрізняється. Квіти у одних перетворюються на неймовірний сад, який важко чимось перевершити, а в інших це невеличкі лисі галявинки, на яких цинії не цвітуть та пахнуть, а схоже, що більше боряться за своє життя. Чому так виходить?
Як правильно вирощувати цинії

Ми звикли до того, що наші бабусі просто сіяли цинії в землю, і вони ніби самі по собі зростали. Підхід цей може працювати вибірково. Комусь пощастило з плодовитою землею, а хтось має активно працювати зі своїми рослинами для того, аби отримати бажаний результат.
Що ж необхідно зробити для того, аби синій дійсно потішили своїм цвітінням якомога швидше, і якомога довше? Дана квітка розвивається та тішить цвітіння увесь теплий період. Саме тому забезпечити їй ріст необхідно якнайшвидше. Для цього радимо не висівати її в грунт, а робити розсаду.
Перш за все, у теплі вона буде швидше рости, по-друге, ви зменшите втрати, адже не кожне насіння проросте у природніх умовах.
Далі, коли паростки будуть достатньо міцними, а це може бути вже у квітні, якщо він теплий, пересаджуємо їх у сад. Обираємо місце сонячне. Якщо віддати перевагу затінку, цвітіння не буде, хоча листя може нарощуватися.
При цьому земля має бути піщаною або чорнозем. Найгірша цинія переносить глину. Адже в ній сильніше застоюється вода, а квітка цього не любить, а при спеці, суглинок сильно твердіє, що перешкоджає нормальному розвитку коріння.
Якщо всі фактори будуть відповідати вищевказаним вимогам, кущ дуже швидко перетвориться із маленького паростка у потужну рослину, яка буде займати багато місця, тому подбайте про те, щоб поруч не було ніяких конкурентів за поживні речовини. Цинію достатньо просто посунути з клумби. Вона хоча і невибаглива, але поступається своєю здатністю конкурувати іншим рослинам.