Агрономи протестували 7 видів підживлень для полуниці: лише одне показало реальний результат

Сьогодні пропонують величезну кількість органічних підживлень для полуниці і все обіцяють приголомшливий результат, але на практиці все виглядає інакше.

Досвідчені городники знають, що для гідного врожаю замало вибрати хороший сорт полуниці. Щоб досягти результату, потрібно поєднувати кілька факторів, починаючи від правильного місця посадки, догляду, який включає правила поливу і сівозміни, захист від хвороб і шкідників. Але найбільше на кількість та якість урожаю впливають підживлення. Саме це питання найчастіше цікавить садівників-аматорів-початківців, які тільки розпочали вирощування полуниці.

Агрономи назвали найкраще підживлення для полуниці у 2025 році
Агрономи назвали найкраще підживлення для полуниці у 2025 році

Сьогодні пропонують безліч варіантів підживлення, серед яких популярні і не дуже. В основному усі добрива на органічній основі. Агрономи обрали сім видів із різним складом і лише одна показала реальний результат. Йдеться про підживлення, яке зазвичай вносять під час формування перших плодів і полуниці особливо потребує додаткового “живлення”.

За підсумками тестування, неймовірні результати показало підгодовування, приготовлене з дріжджів. Причому це можуть бути як сухі, так і сирі дріжджі. Ця чарівна диво-суміш найкраще сприяє зростанню та нарощуванню плодоношення.

Садівники розповіли, чим підживити полуницю, щоб вона квітла пишним килимом
Садівники розповіли, чим підживити полуницю, щоб вона квітла пишним килимом

Відомо кілька варіантів підживлення:

Варіант №1. найпростіший рецепт – берете 100 г сирих дріжджів і додаєте у 10 л відро із теплою водою. Розмішує, а потім залишає на добу. Через 24 години внесіть під кожен кущ до полуниці 0,5 л цієї суперживильної суміші;

Варіант №2. 0,5 кг живих дріжджів розводьте у 3 л банку з теплою водою. Дайте настоятися 3-4 години. Потім розбавте суміш у 25-літровий бак із водою і поливайте нею кущі під корінь;

Агрономи назвали найкраще підживлення для полуниці у 2025 році
Агрономи назвали найкраще підживлення для полуниці у 2025 році

Варіант №3 5 г звичайних сухих дріжджів розводьте у 0,5 л води. Потім додаєте 1 ст. ложку 20 г цукру. Через кілька годин суміш розбавляєте 25 л води. Вносите під кожен кущ по 1 л банку рідини. та вносите під кожну рослину 1 л складу;

Варіант №4 один із нових рецептів – до 1 ст.л. сухих дріжджів додається 2 г аскорбінової кислоти та 50 г цукру. Потім додайте жменьку землі. Все це залийте 5 л теплої води і дайте настоятися протягом 24 годин. Перед застосуванням підживлення потрібно розбавити в 10 л води. Вносити під кожен кущ, по 1 л банку суміші.

Схожі статті

9 із 10 городників допускають критичну помилку при вирощуванні кабачків: НЕ робіть ось так

Вирощування кабачків – тільки на перший погляд проста справа. Та чи знаєте ви, що згідно із неофіційною статистикою 9 із 10 городників залишаються без врожаю. Розповідаємо, через що це відбувається.

2 обробки – і листя груші очищається від плям: новий підхід аграріїв Чернігівщини

Листя груші не матиме плям, якщо один раз в тиждень оприскувати її цими засобами. Садівники перевірили та переконалися в тому, що все це дуже дієво та ефективно!

Не компост і навіть не зола: ось чим на Полтавщині “годують” всі овочі на городі – гори врожаю

Кожен городник, який мріє про багатий урожай знає, що без підгодівлі не обійтися. Які органічні добрива, крім компосту та золи застосовують у Полтавській області?

Забудьте про мідний купорос: ось що у 2025 році справді працює від плодової гнилі та парші

Цей універсальний засіб діє від більшості грибків і гнилій, що тільки можуть бути в саду, на ділянці та в городі. Вони дуже ефективні, якщо їх правильно обирати та користуватися ними, як слід!

Без води та лійки: ось чим на Одещині замінили полив – ноу-хау від раціональних городників

Огородники з Одещини вже давно широко використовують оригінальний метод поливу – без води, який допомагає заощадити їм не лише час, а й сили.

3 сорти томатів, які я точно повторюватиму з року в рік: дуже врожайні, з великими плодами

Серед томатів завжди цінувалися врожайні сорти з великими, м'ясистими та соковитими плодами. Дізнайся назву цих чемпіонів, які добре зарекомендували себе у минулі сезони